Skocz do zawartości
Owca180

ZASILACZ DO RTX 2080 SUPER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie przymierzam się do podmianki mojej 2070 na 2080 super, aktualnie mam Seasonic 550W Focus Plus 80 Plus Gold. Zawsze byłem zielony w tematach zasilaczy, nawet nie wiem czy jest potrzeba go wymieniać, więc proszę o pomoc. Myślałem nad https://www.morele.net/zasilacz-corsair-rm750x-750w-bialy-cp-9020155-eu-1456669/ ponieważ zależy mi na białym kolorze zasilacza i kabli. Reszta podzespołów to: Intel i7-8700 3.20GHz 12MB, MSI MPG Z390 Gaming Edge AC, Corsair Vengeance RGB Pro White 32GB 4x8GB 3200MHz DDR4 CL16 1.35V, jeden dysk ssd jeden hdd nie pamiętam już nazw:/ i chłodzenie procesora Corsair Hydro Series H150i Pro RGB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie musisz zmieniać, będziesz miał kupę zapasu - poniżej pobór zestawu (prąd AC) po OC karty, z 8700K @ 4,9

 

power_load_oc.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź:) Więc gdybym postanowił jednak zmienić na ten od Corsaira będzie jeszcze większy zapas mocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo dobry markowy zasilacz. Pobór poniżej 400 więc jak dla mnie zmiana takiego zasilacza kompletnie nieuzasadniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź:) Więc gdybym postanowił jednak zmienić na ten od Corsaira będzie jeszcze większy zapas mocy?

 

No tak, zapas mocy będzie większy. Tylko to Ci w zasadzie nic nie da. Jedyna przewaga RMX nad Twoim Focusem jest taka, że pod większym obciążeniem będzie trochę ciszej pracował. Tylko, że jak już będziesz miał takie większe obciążenie, to coolerki na CPU i VGA i tak będą mocno hałasować, na tyle, że żadnego z zasilaczy nie usłyszysz.

 

Jakbyś powiedzmy celował z 2080Ti albo VII, ewentualnie V64, i do tego mocne OC, to tak, 750W byłoby potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie odnośnie kary, a właściwie jej kupna na stronie nvidi. Chciałbym właśnie ta wersje FE tylko że wydaje się jakby była niedostępna, klikając w kup teraz przenosi mnie na znane sklepy internetowe ale tam są tylko wersje niereferencyjne. Szukałem na stronie nvidi jakiś informacji odnośnie dostępności, możliwości napisania do nich też nie znalazłem więc może wie ktoś jak to z nimi jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...