Skocz do zawartości
exile92

RX 5700 XT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do wymiany karty graficznej w budzecie do 2000zl, lecz chcialbym sie zmiescic w kwocie 1800zl natrafilem na cos takiego https://www.mediaexpert.pl/karty-graficzne/karta-graficzna-powercolor-radeon-rx-5700-xt-red-devil-8gb,id-1420892 tylko nie wiem czy to jest nie jest jakas pomylka ? poniewaz ta karta w innych sklepach wyceniana jest na ponad 2200zl i zastanawiam sie czy ja brać czy może wstrzymac sie jeszcze do blackfriday ?

Nie wiem czemu ten link nie dziala ale chodzi o karte graficzna POWERCOLOR Radeon RX 5700 XT Red Devil 8GB za 1919zł

Edytowane przez exile92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to świetna okazja. Nie wydaje mi się, żeby nowe karty były przecenione na black frajer. Przynajmniej nie w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz po premierze w Euro Rtv kupiłem 2080 Ti Lightning za 4800 zł kiedy gdzie indziej kosztował około 7000 zł. Sklep zrealizował zamówienie i nawet okazało się że karta przyszła w wersji wyższej czyli Lightning Z ;-). Także nie zastanawiałbym się tylko kupował z odbiorem osobistym.

Edytowane przez mattecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bylo pytania.

Edytowane przez exile92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć chłodzenie nie obejmuje pamięci więc lipa. Jeśli już szukasz taniej to sapphire Radeon RX 5700 XT PULSE można kupić za 1900 zł.

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie jest pomyłka w opisie, to za 1,9k-2k z polecanych 5700-XT można rozważyć jeszcze, Pulse, MSI X i Nitro+, gdzie w szczególności MSI X i Nitro+ wypadają tak samo dobrze jak Devil:

 

https://www.kombo.krakow.pl/Karty-graficzne,Karty-graficzne-AMD-Radeon,KBVGASAPAMR2560087.htm

 

https://www.kombo.krakow.pl/Karty-graficzne,Karty-graficzne-AMD-Radeon,KBKGMSAMR2500105.htm

 

morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-rx-5700-xt-nitro-8gb-gddr6-11293-03-40g-6319769/

 

https://proline.pl/msi-radeon-rx-5700-xt-gaming-x-8gb-pci-e-gddr6-freesync-p1391595

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak juz zmienieli na wersje bez XT tylko ciekawe jak rozwiaża sprawe z tym ze parenascie jak nie pareset osob kupilo wczoraj ta karte za 1919zł gdy była opisana jako wersja "XT", moze ktos z was zamówił wczoraj? bo ja sie wstrzymalem poniewaz mam monitor benq XL2411z który nie ma display portu a hdmi w tym monitorze nie obsluzy 144hz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Red Devila z MediaEkspert 18 listopada za 2029 zł. Dziś przyszła paczka a tam wersja bez XT.

W Zamówieniu mam XT a już na fakturze jest bez.

Zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Red Devila z MediaEkspert 18 listopada za 2029 zł. Dziś przyszła paczka a tam wersja bez XT.

W Zamówieniu mam XT a już na fakturze jest bez.

Zobaczymy co z tego będzie.

Właśnie przez ten bałagan już nic więcej u nich nie kupię.

Kiedyś miałem podobną akcję z wyciskarką wolnoobrotową, skończyło się na zwrocie towaru, oczywiście kasę oddawali w 14 dniu.

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Red Devila z MediaEkspert 18 listopada za 2029 zł. Dziś przyszła paczka a tam wersja bez XT.

W Zamówieniu mam XT a już na fakturze jest bez.

Zobaczymy co z tego będzie.

 

Również zamówiłem Red Devila XT 17 listopada za 2029, byłem dziś po niego (zamówiłem z odbiorem osobistym) a tu sprzedawca mi daje wersje bez XT, partacze pewnie celowo to zrobili żeby mieć piedestał w cenowarce :/.

Powinni teraz każdemu XT wysłać za 1919 bo do takiej ceny przekierowuje link (opis już zmieniony na bez XT).

Oczywiście anulowalem zamówienie.

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem go zamawiać za tą kasę ale coś mi śmierdzialo oszustwem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Partacze jak nic. Powinni anulować wszystkie zamówienia z powodu błędu systemu albo wysłać wersje XT. Ciekawe ile osób będzie się domagało właściwego towaru, którego zamówili. Nie można tak sobie zmieniać zamówienia... Bo to wtedy jest oszustwo... Dla tych co zostali wyportkowani i dalej chcą 5700 xt w dobrej wersji z dobrą ceną to polecam Karta graficzna Sapphire Radeon RX 5700 XT Nitro+ 8GB GDDR6 (11293-03-40G) na morele.net za 2057 zł.

 

Edit: Tak w ogóle to media expert nie zmieniło opisu. Strona z XT jest napisane produkt chwilowo niedostępny.

Zamów z odbiorem do sklepu i jeśli to będzie faktycznie wersja XT to kup.

 

Tutaj normalne XT

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc będę chciał wymianę na model który był w ofercie i za który zapłaciłem, czyli wersja XT :)

Nie wiem dokładnie jak to wygląda prawnie, ale jutro będę ich męczył. Dziś już nie miałem czasu się za to zabrać. Ciekawe co powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wydaje się też MSI RX 5700 XT Gaming X - na YT wychodzi że jest cichszy od Red Devila i też ładnie trzyma tempy.

Red Devil ma większy zapas do zabawy w OC.

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marzę o Nitro+ albo devilu ale straszą mnie błędami w sterownikach :( i juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wydaje się też MSI RX 5700 XT Gaming X - na YT wychodzi że jest cichszy od Red Devila i też ładnie trzyma tempy.

Red Devil ma większy zapas do zabawy w OC.

 

Gaming X to b udana karta, tylko mnóstwo ludzi jest zafiksowanych na Red Debila i Azot+

 

Od dawna wklejam tu link do porównania na TPU i tak to właśnie wychodzi - no tylko trzeba ją w dobrej cenie dorwać i bajka, bo niestety początkowo to ona była drogawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21.11.2019

Ogólnie rzecz biorąc będę chciał wymianę na model który był w ofercie i za który zapłaciłem, czyli wersja XT :)

Nie wiem dokładnie jak to wygląda prawnie, ale jutro będę ich męczył. Dziś już nie miałem czasu się za to zabrać. Ciekawe co powiedzą.

 

26.11.2019

Wracając do tematu. Nici z karty reklamacja i odpowiedź że wystąpił błąd na stronie i zwrot środków. Dziś kurier odbiera kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wina leży po ich stronie to nie mogą policzyć tobie KW w ogóle. Ba powinni tobie udzielić kodu rabatowego w ramach przeprosin. W końcu zmarnowali twój czas.

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...