Skocz do zawartości
Dedntes95

Ocena zestawu z OLX

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam ostatnio sobie jakiegoś taniego zestawu komputerowego do pogrania w wolnych chwilach w lola i Fortnite.

Nie chce mi się bawić w składanie z używanych części (nie mam na to czasu) a szkoda mi siana na nowy sprzęt.

 

Na olx znalazłem ciekawy komputer w moim przedziale cenowym.

https://www.olx.pl/oferta/wydajny-komputer-do-gier-r9-280x-i5-2320-8gb-ram-CID99-IDuC92J.html#c66d54ebea

https://www.olx.pl/oferta/komputer-msi-z77-mpower-i5-3570k-CID99-IDCw2Fm.html#f3c73bf5fc;promoted

 

Poprosze o opinie czy to jest warte swojej ceny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zestawy to tragedia. Za 1250 zł to można złożyć coś o wiele lepszego, ale no nie masz na to czasu także jeśli chcesz znać opinię - nie opłaca się totalnie

 

 

/ Żebyś nie myślał, że chce coś tutaj zasugerować, aby sprzedać swój komputer, ale w moim starym PC gdzie fortnie i lol latał na luzie w wysokim fps to wziąłbym max 650 zł, a tu ktoś za takie coś chce 1250 ;p

Edytowane przez insulina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz w budżecie 1250 z nowych części to nie złożysz tego czego Ty oczekujesz od sprzętu. Za 1250 można złożyć, ale z używanych części i tutaj już jest tyle czynników, które są ważne, że masakraaa.

 

Jedyne co ja jestem w stanie zrobić to doradzić w jakich zespołach powinieneś gustować dobierając je dla siebie. Nie można złożyć z używanych części według mnie komuś komputera na forum. Możesz trafić coś u Ciebie w mieście, a możesz trafić coś na drugim końcu Polski, a to się wiąże z kosztami np. wysyłki.

 

1250 to Twój budżet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starocie już nie warte tej kasy, a do tego nie rozbudujesz ich później sensownie.

Weź nowy zestaw:

Ryzen 1200 (200zł)

Płyta Gigabyte B450M S2H (250zł)

Ram 8gb (2x4gb) np. Patriot Viper 3000mhz (200zł)

SSD 240-256gb np. Plextor M8V (140zł)

Zasilacz SilentiumPC Elementum E2 SI 450W 80plus (130zł)

Buda - obojętne od 50zł

+

Używana grafa, najlepiej na gwarancji i nie 'mining' Rx470-Rx570 (350-400zł)

 

Masz w 90% nowy zestaw, gotowy pod rozbudowę i lepszy niż te starocie.

 

Ps. Jak dysk za mały, to na dane można dokupić jakiś Hdd za kilkanaście złotych.

Edytowane przez Skyline_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt dysków akurat mi odpada bo mam jednego SSD i HDD starego. Super, dzięki za pomoc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...