Skocz do zawartości
zaqq1

Jaki telefon kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zmienić obecny telefon aktualnie posiadam huaweia P8 Lite. Zastanawiam się pomiędzy Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 8 i Xiaomi Mi 9. Nie wiem który z nich jest wart swojej ceny. Nie wiem czy lepiej doplacic te 3-4 stówki do mi 9 czy wziąść Redmi note 8 albo Mi 8. Prawdopodobnie z zakupem będę czekal do Black Friday. Jaki inny telefon polecacie w okolicach 1100-1500 zł który będzie miał dobry stosunek jakosc do ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi9 w stosunku możliwości-cena nie ma sobie równych, więc jeśli patrzysz przez ten pryzmat to zdecydowanie mi9. Ostatnio był nawet w złom bodaj za 1499, więc można go kupić za naprawdę śmieszne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1500zl jest HTC u12 plus. Tak, wart tej ceny jak żaden inny.

Za 1200zl kupi się zenfone 5z. Też grzech nie brać.

Mając to do wyboru w takiej cenie nie patrzył bym na xiaomi. Ale...

W swej ostatniej cenie, czyli 1500-1700zl za 5z oraz 2000zl za u12+ (i tak po bardzo dużej obniżce) wybieralbym między kote 8 pro a mi9, z czego po uprzednim zapoznaniu się organoleptycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi9 jest zdecydowanie dobrym wyborem w tej cenie, mozesz sie zastanowic jeszcze nam mi9t ktory ma troche slabszy procesor niz snap855 ale nie napisales do czego bedziesz wykorzystywal ten telefon, mi9t ma za to mocniejsza baterie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...