Skocz do zawartości
Yearman

najlepsza klawiatura bezprzewodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś na miejsce wysłużonego zestawu logitech( chyba mk330), z którego jestem mega zadowolony jednak myszki nie używama a w klawiaturze odłamały się nózki i pościerały klawisze. Kalwiaturę traktuje jak pilot do multimediów i często zabierm na kanapę oglądając filmy , mecze czy słuchając muzyki.Stacjonarnie gram i nie czuję zadnej różnicy w domowych warunkach. Super jakby klawiatura miała dedykowane jak najprostsze przyciski multimedialne ( z całego serca nienawidze kombinacji z fn) czesto grając słucham muzyki więc sobie ściszam pogłaśniam czy zmieniam track,MOgłaby też mieć podświetlenie. Wymiar normalny, klasyczne rozmieszczenie klawiszy. Cena im taniej tym lepiej ale chętnie dopłacę do jak najlepszego produktu o ile przekłąda się to na użyteczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza bedzie chyba Logitech Wireless G613. Z tym ze ona ma na stale wbudowana podporke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpórka to nie problem. Gorzej, że mechanik, głośny.

Ale dzięki za propozycję...mam o czym myśleć. Na ta chwilę K800 lub właśnie G613

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpórka to nie problem. Gorzej, że mechanik, głośny.

Ale dzięki za propozycję...mam o czym myśleć. Na ta chwilę K800 lub właśnie G613

G915 na przełącznikach Tactile jest względnie cicha i dzisiaj na promocji w x-kom za 679 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...