Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, szybko i na temat posoiadam hyperx cloud alpha i są za ciche, płyta głowna z integrą to tomahowk MSI B450. Jaka kartę dźwiękową mogę dołożyć by dostać więcej dźwieku ??

Budżet to 400zł Chciałęm Aim SC808 ale to już jako nówka niedostępne, chyba że z japoni a to nie dokońca wiadomo co przyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kurcze wszystko ok ale mam szklane drzwiczki w obudowie, i trochę tez mi zależy na wyglądzie :P. Myślałem o Fiio E10K Olympus 2 (wiem wiem to jest DAC :P ), CREATIVE SOUNDBLASTERX G5, no chyba ze jeszcze jakieś propozycje macie?

Edytowane przez antraxcdt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież czarny laminat dobrze wygląda. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież po tytule wątku mogliście wywnioskować, że autorowi (autorce?) nie chodzi o kwestie techniczne (która), tylko wizualne (jaka). Karta ma być ładna! Niebieska i błyszcząca z dobrym dżizajnem na przykład. A Wy mu jakieś dobrze grające karty dźwiękowe polecacie pfff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Fiio E10K Olympus 2 w parze z ISK HD9999 i jak na swoje rozmiary i cenę gra to bardzo przyjemnie. Dźwięk czysty, klarowny, basu w sam raz (przynajmniej dla mnie, nie lubię, jak jest go za dużo). Pozycjonowanie w grach też na plus. Ze sterownikami żadnych problemów, podłączasz i gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Fiio E10K Olympus 2 w parze z ISK HD9999 i jak na swoje rozmiary i cenę gra to bardzo przyjemnie. Dźwięk czysty, klarowny, basu w sam raz (przynajmniej dla mnie, nie lubię, jak jest go za dużo). Pozycjonowanie w grach też na plus. Ze sterownikami żadnych problemów, podłączasz i gra.

 

 

Jest różnica tych isk między integra a Fiio ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica tych isk między integra a Fiio ??

 

Może ze mną jest coś nie tak, ale dla mnie E10k to porażka... już S10 gra lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...