Skocz do zawartości
dobo88

brak sygnału

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, doradźcie coś pany otóż mam nową karte graficzną wyjscia DVI-D i hdmi monitor stary jakiś samsung pod DVI-D i VGA pod które mam teraz podpięty komputer. Kupilem kabel za 30zł DVI-D podpinam komputer się włącza ale nie ma obrazu jak ja mam to podpiąć ?? proszę o pomoc dziękuje z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj całą konfiguracje (łącznie ze starą grafiką). Jak miałeś podpiętą starą kartę? Rozumiem, że na starej obraz był ok. Jeśli karta nowa dużo mocniejsza od starej to jest możliwość, że zasilacz nie wyrabia, ale to mało prawdopodobne. Może miałeś po prostu pecha

 

i kupiłeś uszkodzony kabel. Możesz nową kartę przepiąć na VGA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nowej nie mogę, stara mam podpiętą od monitora VGA i przejściówka przy karcie ale ta przejsciówka nie pasuje juz do nowej karty różni się czterema pinami w nowej karcie nie ma miejsca wlaśnei na te 4 piny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w starej masz DVI-I, do którego wystarczy przelotka na VGA/D-SUB. W nowej jak sam mówisz, DVI-D.

 

To co teraz masz powinno Ci działać. Nikt Ci nie wywróży czemu to nie działa, zwłaszcza że nie wiemy jaki masz sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta co masz teraz to nowa czy używka? Może tu jest klucz do zagadki. Jesteś pewny, że jest sprawna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, doradźcie coś pany otóż mam nową karte graficzną wyjscia DVI-D i hdmi monitor stary jakiś samsung pod DVI-D i VGA pod które mam teraz podpięty komputer. Kupilem kabel za 30zł DVI-D podpinam komputer się włącza ale nie ma obrazu jak ja mam to podpiąć ?? proszę o pomoc dziękuje z góry.

Nowe karty graficzne nie obsługują już sygnału analogowego, a D-SUB jest wejściem analogowym. Dlatego bez odpowiedniego adaptera nie będzie to działać. Przez DVI powinno, natomiast jak już zostało wspomniane, są dwa główne typy portu DVI.

Podaj dokładny model monitora oraz karty graficznej i się zaraz okaże co dokładnie ze sobą nie gra i jak to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś podłączyć dvi - dvi albo ewentualnie hdmi - dvi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo sprzet sie gryzie albo mowa dolaczona czesc nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...