Skocz do zawartości
Indżynier

Telefon do 630 zł -> DUAL SIM?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć popsuł mi się mój stary Xiaomi Redmi 3S i chcę kupić nowy, do tej ceny -> mam do wyboru Motorolę One z salonu Play za 549 zł, albo w tej cenie mogę dostać Xiaomi Redmi 8 z Gearbesta za 504 zł albo Xiaomi Redmi Note 8 z Banggood z ubezpieczeniem od płacenia cła za 620 zł co byście wybrali z tych trzech (tak jak pisałem ja już zamówiłem Motorolę One do salonu Playa i już czeka na mnie) tu jego specyfikacja https://www.pepper.pl/promocje/motorola-one-464-gb-czarnybialy-pelny-dual-sim-smartfon-z-programem-android-one-z-oficjalnej-polskiej-dystrybucji-204425?page=5#thread-comments

 

- 5,9-calowy wyświetlacz IPS o proporcjach 19:9

- procesor Qualcomm Snapdragon 625 - 2,0 GHz (ośmiordzeniowy: 8x ARM Cortex-A53; 14 nm)

- układ graficzny Adreno 505

- 4 GB RAM,

- 64 GB pamięci wbudowanej,

- podwójny aparat główny,

- moduł NFC (do płatności oraz łączności z innymi urządzeniami np. słuchawkami, aparatami fotograficznymi, innymi smartfonami itp.)

- akumulator 3000 mAh ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania 15 W - Turbo Power

- pełny Dual Sim (dwa miejsca na karty SIM + miejsce na kartę pamięci)

- złącze słuchawkowe mini jack 3,5 mm

- czytnik linii papilarnych z logo Motorola

- radio FM

 

 

jak myślicie Redmi 8 albo Redmi Note 8 będzie dużo lepszy jeśli chodzi o SOT, i aparat? i może ktoś z Was ma Motorolę One i mógłby powiedzieć jak sprawuje się aparat czy tragicznie, średnio, czy w miarę dobrze? Co Wy byście wybrali?

 

PS: Mi najbardziej zależy na baterii, szybkim ładowaniu i żeby aparat był lepszy od Redmi 3S i w miarę dobrze wychodził efekt "bokeh" (rozmycia przy selfie/zdjęciach).

Edytowane przez Indżynier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 8.

Moto one miałem. Fon do pracy głównie. Aparat po prostu jest.

Redmi 8 - budzetowy

Redmi Note 8 - z tej trójki będzie ok

 

Btw, za 600zl kupisz zenfone 4. Polecam w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 8.

Moto one miałem. Fon do pracy głównie. Aparat po prostu jest.

Redmi 8 - budzetowy

Redmi Note 8 - z tej trójki będzie ok

 

Btw, za 600zl kupisz zenfone 4. Polecam w tej cenie.

 

Zenfone 4 już raczej ciężko dostać, coś jak z Motorolą X4, Note 8 patrzyłem recenzję i szczerze aparat mnie jakoś nie zachwycił 48 Mpx pakowane do około ~13Mpx, NFC brak, jedynie bateria większa, nie wiem czy nie chcę jakiegoś telefonu z czystym androidem, i chyba temu raczej wezmę tą Motorolę i tak aparat nie ma szans być gorszy od Redmi 3S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos z Twoich polecen Petru zwrocil to jest do kupienia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż popuscilem że śmiechu, dwójeczkę na dodatek. Xede, dowcipnisiu jeden...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenfone 4 kupisz na allegro nowy bez problemu. sam korzystam z niego ;)

 

o, ze zwrotu z xkom.

https://allegro.pl/oferta/outlet-asus-zenfone-4-ze554kl-4-64gb-lte-dualsim-8680874900

 

Kupiłem jednak Motorolę One tą z Playa za 549 zł + bon do biedry na 50 zł :lol2: i w sumie jestem zadowolony, bateria na YT robiłem test +12h dała radę, aparat wiadomo mógłby być lepszy jeśli chodzi o słabe warunki oświetleniowe, ale trochę ratuje go to, że można sobie wybrać ISO na 100 i czas naświetlania na 1/3 + lampa i coś da się zobaczyć :E

 

 

Jeśli chodzi o wydajność to pobrałem WOT Blitz + PUBG i na średnich w 1 przypadku i niskich w 2 dawał radę, ale w sumie to i tak w gry nie gram.

Edytowane przez Indżynier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim budzecie nie ma co wybrzydzac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...