Skocz do zawartości
Mexter

Lenovo B575 - internet muli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z moim laptopem Lenovo B575. Chodzi o to że strony internetowe otwierają się dosyć powoli, nieważne czy otwarta jest jedna karta czy kilka. Próbowałem na różnych przeglądarkach i generalnie na każdej jest podobnie. Po formacie dysku jest to samo. Może ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień laptop , ten ma zapewne stary i wolny energooszczędny procesor AMD serii E ...

 

Podaj pełną specyfikację by coś doradzić , ale czuję , że poradę już napisałem ...

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk hdd. Speedtesty generalnie w normie. Jeden internet mam mobilny, a drugi światłowód i na światłowodzie chodzi trochę lepiej ale podczas wyczytywania strony widać że się męczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk hdd. Speedtesty generalnie w normie. Jeden internet mam mobilny, a drugi światłowód i na światłowodzie chodzi trochę lepiej ale podczas wyczytywania strony widać że się męczy.

 

no cóż, jeśli tam rzeczywiście siedzi jakiś niskonapięciowy "E" od AMD, to za wiele z tego sprzętu nie wyciśniesz. Zmiana dysku na SSD może trochę pomóc, ale cudów nie oczekuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie - jakiego laptopa polecacie do około 1500-2000zł? Fajnie jakby miał 17 cali, ale 15 też może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie - jakiego laptopa polecacie do około 1500-2000zł? Fajnie jakby miał 17 cali, ale 15 też może być.

 

A może być używany?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...