Skocz do zawartości
Gość

[Nieaktualne]RX590 za 650zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Na olx są za 650-700 + do negocjacji.

 

Plus często są gry, które można za 100zł sprzedać.

 

Za 700+ są 1070 GTX, więc potrzeba mojemu bratu RX590 raczej, albo 580, ale to też kwestia już 500-550zł z gwarą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sa rx 590 za 650 na olx?

Podaj link to wykupie wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za 700 masz dwie, 650 była wczoraj chyba. Niby to dobra cena za kartę słabszą niż 1070 GTX i 1660?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje 1080 bez gwr za 1450 i chce kupić 590 z gwr za 6 stów :E :E :E

Janusz Foruma 2019 przyznany :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hehe.

 

No to pytam jaka jest dobra cena za RX590 używanego, też często bez gw?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakby nie tak dużo droższy to 590 lepiej, ale fajna oferta, pomyślę

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież miałeś całkiem niedawno gtx 1070 to czemu nie dałeś bratu :hmm: a tego gtx 1080 pewnie kupiłeś za 1200 - 1300 zł. Ogólnie to bez gwarancji nie masz szans sprzedać gtx 1080 za 1450 zł. Coś mi się zdaje że wcale nie kupujesz karty dla kogoś tylko na drobny handel. Kupić najtaniej i sprzedać drożej. BUSTED ;)

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież miałeś całkiem niedawno gtx 1070 to czemu nie dałeś bratu :hmm: a tego gtx 1080 pewnie kupiłeś za 1200 - 1300 zł. Ogólnie to bez gwarancji nie masz szans sprzedać gtx 1080 za 1450 zł. Coś mi się zdaje że wcale nie kupujesz karty dla kogoś tylko na drobny handel. Kupić najtaniej i sprzedać drożej. BUSTED ;)

Przecież ten kolo sępi tu od długiego czasu i frajerów szuka.

To jest znany tutaj już od dłuższego czasu handlarzyk,co jeleni szuka.

Szkoda na niego czasu,bo to pasożyd-dobrze kupić lepiej sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie frajerów a porządnych sprzedawców - bez spinki. Ja też obniżam ceny jak ktoś jest chętny : ) Problem polega na tym, że jak się wypowiadają w taki sposób to ci co nie chcą i tak nic kupić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten kolo sępi tu od długiego czasu i frajerów szuka.

To jest znany tutaj już od dłuższego czasu handlarzyk,co jeleni szuka.

Szkoda na niego czasu,bo to pasożyd-dobrze kupić lepiej sprzedać.

Wiem, zaraz po tym jak się tu zarejestrował, sępił ode mnie cpu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie frajerów a porządnych sprzedawców - bez spinki. Ja też obniżam ceny jak ktoś jest chętny : ) Problem polega na tym, że jak się wypowiadają w taki sposób to ci co nie chcą i tak nic kupić.

 

Aha

 

http://forum.benchmark.pl/topic/286589-sprzedam-ryzen-2700x-full-box-wraith-prism/page-2#entry2649287

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No aha, aha, wg mnie dobra cena jak na taki potencjał o/c Rysia. Janusze to propozycje właśnie dają po 600zł. Ja ustawiłem 720zł i 15 obserwujących jest.

 

Może ta promocja Ciebie zainteresuje KLIK

 

Do tej gry nie ma? Jakby była to niezła cena :)

 

Wiem, zaraz po tym jak się tu zarejestrował, sępił ode mnie cpu xD

 

No tak, proponowałem 700zł za 4790, straszna cena, jeszcze sprzed podwyżek :)

 

Tak samo pan Miodnyj od którego jeszcze rok wczesniej chciałem 4590 za 300zł z wysyłką, a on proponował 320. O całe 20zł zadyma i uraz do dziś, bo musi wypominać że strasznie negocjuję jak ta cebula najgorsza :E Jakby się paliło to pewnie bym wziął, ale na stole były 4670K i 4690K za 330-340, więc... no po prostu trzeba się dogadać i pogadać jak ludzie :)

 

Zreszta jak mówię, najwięcej komentują ci, co wcale nic nie chcą kupić, więc i nie wiedzą czy się da ze mną dogadać po ich myśli czy nie :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Staram się, by każdy był zadowolony, jak z wysyłki, tak z kontaktu, tak ze szczegółowego opisu, jak widać same pozytywy, a tu niektórzy narzekają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy jeszcze dyskutujecie z tym osobnikiem przeca to jest ostry fantasta,śledzę jego posty,tematy od dłuższego czasu kabareton w 100% tak tak rxy580 8gb za 500pln z gwarancjami :P tylko gdzie te gwarancje ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O, to się proszę państwa nazywa projekcja, taki mechanizm obronny psychologiczny. Mianowicie ktoś komuś zarzuca własne cechy, by nie musieć się przyznać przed sobą, że się je ma. Fantastyką to jest przede wszystkim to, że śledzisz moje posty. Gdybyś śledził to byś wiedział, że nie raz pomogłem ludziom i mam ciut wiedzy, której nawet sam nie masz. Trochę tych postów jest jednak, w których oczywiście czasem się pewnie coś przewinie z czym się nie zgodzisz. bywa. Drugą fantastyką jest pisanie o "100%" takich postów, to akurat łatwo zaorać, wystarczy sobie przejrzeć. No, chyba, że ktoś nie wie czym jest 100% to potem tak ocenia, acz zrozumienie zerojedynkowości to poziom szkoły podstawowej, więc zdanie takiej osoby niekoniecznie jest godne uwagi...

 

A co do RXów, jak już tak personalnie nie lecimy drogi przyjacielu to na olx takowe są, lub były, dziś nie sprawdzałem. MSI pamiętam 2 lata gw. 580 8GB 550zł do negocjacji (czyli pewnie ktoś chętnie za 500 +kw by sellnął).

 

Warto sobie przejrzeć

https://www.olx.pl/oferty/q-rx-580/?search%5Border%5D=filter_float_price%3Aasc

 

Wczoraj NÓWKA w promocji była za 570zł + xbox gamepass

https://www.proshop.pl/Karta-graficzna/PowerColor-Radeon-RX-580-Red-Dragon-8GB-GDDR5-RAM-Karta-graficzna-DEMO/2615040d

 

czyli realnie 470zł po sprzedaniu gry.

 

Także to nie fantastyka a brak wiedzy u nieładnie tak komentującego ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czyta się fora to rodzynki wpadają w oko :E bez urazy oczywiście fantasta może mieć pozytywne znaczenie :E już pominę fakty o wiedzy itp. kwiatkach :P Trochę tych kart z drugiej ręki kupuję czy to dla dużej rzeszy znajomych którzy robią podmianki lub do zestawów składanych z części nowych,używanych i wiem jak to wygląda. 95% albo i więcej tych sprzedawczyków piszących o gwarancji to następni fachowcy :) abo rozruchowa abo no gdzieś jest faktura jak znajdę dorzucę,faktury nie ma ale na pewno po s/n jest gwarancja,faktury z dziwnych działalności (później nie wiadomo gdzie szukać tego niby serwisu :E a na koniec się okazuje że gwarancja to widmo),faktury zbiorcze,ksera faktur itd. itd. .Ja zasadę mam jedną jeżeli kupuję już radeona z drugiej łapy to tylko i wyłącznie z pewną gwarancja ,nvidie bez problemu kupuję bez gwarki jak jest w miarę dobra cena.Z autopsji wiem że czerwone gpu dużo częściej się sypią.

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ano ja też wiem, że czerwone się sypią częściej, używane do kopar, większy pobór prądu itd. ale są tam gwary np z morele, xkom... więc chyba normalne :) tak czy siak karta nie dla mnie. Dla siebie może wezmę 1660, mi styknie 60 fps w full hd na rok-dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj NÓWKA w promocji była za 570zł + xbox gamepass

https://www.proshop....a-DEMO/2615040d

 

 

nówka... szczerbaty.gif

 

Produkty demonstracyjne są produktami, które zostały zwrócone na podstawie prawa odstąpienia od umowy, brakuje w nich opakowania bądź były naprawiane.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To dlaczego nie kupiłeś? :hmm: Różnice między 580 i 590 nie są warte 1/4 ceny.

 

No niby podkręca się nieźle 590 po UV. Ogólnie ciekawy konstrukcji jestem.

 

nówka... szczerbaty.gif

 

No ciekawe czy ponaprawiane... ale z drugiej co to kogo obchodzi jak 3l. gwary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie 3 tylko 2 lata rękojmi,nie bawią się w naprawę tylko zwracają kasę,karta po zwrocie i jakimś dziwnym trafem przykleiła mi się do rąk :E była jeszcze nitro rx580 8gb za 650pln ale te rxy 580 to jeden c... bez uv i krzywólców wentylów nie podchodzić

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zaraz wyjdzie, że jednak lepiej dołożyć do 1660 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...