Skocz do zawartości
Pheno

Problem z komputerem, dźwięk?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wczoraj miałem taką dziwną sytuację, że na komputerze działała mi tylko jedna słuchawka więc pomyślałem, że zepsuły się słuchawki, ale nic mylnego podłaczyłem słuchawki do telefonu i okazało się, że grają bez problemu...

Czyli popsute słuchawki odpadają.. Zacząłem podłącząć z tyłu pod różne wejścia, ale słuchawki ani razu nie grały normalnie bo na tylnym panelu komputera mam różne opcje dźwięku.. jakiś subwoofer itp.

Odłączyłem kilkukrotnie słuchawki z przodu i podłączyłem znowu i nagle zaczęły działać i grać normalnie.. więc pomyślałem, że to tylko sprzęt więc takie rzeczy mogą się zdarzać..

 

Dziś wracam do domu przed chwilą siadam przed komputerem, chcę sobie posłuchać muzyki, a tu znowu już od samego włączenia komputera gra tylko jedna słuchawka, zrestartowałem komputer, odłączyłem słuchawki ze 3x i mikrofon ( przy słuchawkach mam rozwidlenie do słuchawek samych + mikrofon, dwa kabelki ) i nagle zaczęły działać i działają do teraz...

 

Kompletnie nie wiem co może być tego powodem. :( Proszę o pomoc..

 

Specyfikacja komputera:

 

Ryzen 3900x

MSI MEG X570 ACE

RTX 2080 SUPER MSI GAMING X TRIO

RAM CRUCIAL BALLISTIX CL 15 3000 Mhz 2x16 GB

ZASILACZ BE QUIET! DARK POWER PRO 11 PLATINUM

DYSK SSD SAMSUNG EVO 1 TB 970 1TB Nvme pcie M.2

CHŁODZENIE NZXT KRAKEN X72 3x120mm RGB

OBUDOWA FRACTAL DESIGN DEFINE S2 RGB VISION

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie przewodów we wtyczce może szwankować lub załamany gdzieś przewód. Sprawdź wszystkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie przewodów we wtyczce może szwankować lub załamany gdzieś przewód. Sprawdź wszystkie sugestie.

Czyli sprawdzic te przewody, ktore ida od panelu przedniego do plyty glownej, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VoxCordi Miałeś rację, był to problem z kabelkiem od panelu przedniego, poruszałem trochę docisnąłem zrobiłem żeby się tak mocno nie załamywał i na razie śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...