Skocz do zawartości
WaAaFeL

Zamówiłem 16gb ramu a dostałem 2x 8gb czy to scam?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem zestaw polecany przez uzytkownika @Sary i była pozycja: Ballistix Sport LT, DDR4, 16 GB,3000MHz, CL15 (BLS2K8G4D30AESEK), wlasnie dostalem paczke i widze ze mam wbite 2x 8gb czy to jest roznica i sie pultac o to?

 

Niby sa 4 sloty i mam mozliwosc dokupienia kolejnych 2 osemek ale tak pytam czysto orientacyjnie

Edytowane przez WaAaFeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś zestaw 2x8GB, dostałeś zestaw 2x8GB.

Dwie kości razem działają w trybie dual channel, który jest wydajniejszy. Jest to domyślny sposób budowania pamięci w komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pultaj się, zamówiłeś nie wiesz sam co bo ktoś polecił a teraz zdziwiony :E

 

tylko do kogo masz się pultać: sam do siebie czy do polecających :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem zestaw polecany przez uzytkownika @Sary i była pozycja: Ballistix Sport LT, DDR4, 16 GB,3000MHz, CL15 (BLS2K8G4D30AESEK), wlasnie dostalem paczke i widze ze mam wbite 2x 8gb czy to jest roznica i sie pultac o to?

 

Niby sa 4 sloty i mam mozliwosc dokupienia kolejnych 2 osemek ale tak pytam czysto orientacyjnie

Jest 16gb?Jest...wiec o co Ci kaman? :E:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem zestaw polecany przez uzytkownika @Sary i była pozycja: Ballistix Sport LT, DDR4, 16 GB,3000MHz, CL15 (BLS2K8G4D30AESEK), wlasnie dostalem paczke i widze ze mam wbite 2x 8gb czy to jest roznica i sie pultac o to?

 

Niby sa 4 sloty i mam mozliwosc dokupienia kolejnych 2 osemek ale tak pytam czysto orientacyjnie

A na mema nie chcesz trafić? :)

post-429612-15745111146876_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest 16gb?Jest...wiec o co Ci kaman? :E:hmm:
O to, że dostał nie to co chciał!

 

Zapewne w sklepie ktoś pomyślał (...) (wątpię też czy Sary aż tak się skompromitował) (...). Jednakże czasami gdy dasz osobie coś dużo lepszego to jest niezadowolona i to całkiem często (z mojego handlu) więc lepiej dawać to co osoba chciała nawet jeśli to bezsensowne.

 

EDIT: nikt nie pomyślał, oczywiście Sary się nie skompromitował i polecił 2 x 8. Pomysł, że do tego przeciętnego zestawu https://forum.pclab.pl/topic/1296216-Komp-uzywany-monitor-do-2k200/page__view__findpost__p__15701060 będzie kiedykolwiek potrzebne 2 x 16 GB jest szalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że byłbyś zecydowanie w gorszej pozycji jeśli chodzi o wydajność zestawu gdybyś włożył teraz 1x 16GB zamiast 2x 8GB tak jak otrzymałeś. Upewnij się tylko, że wsadzisz moduły w odpowiednie sloty żeby pracowały w Dual Channel.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...