Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiego OnePlusa kupić?

Zastanawiam się nad OP7 i OP7T. Tylko w tym drugim nie podoba mi się aparat z tyłu, ale ogólnie specyfikacje ma lepsze + Android 10, a nie 9 jak zwykła wersja.

Opłaca się dopłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Wydajność jest identyczna i pod wieloma względami nie ma różnicy. W 7t poprawiono ekran, aparat i baterię dodając szybsze ładowanie. Dla mnie to są 3 najważniejsze rzeczy w smartfonie, a różnice są raczej znaczące. 7 i 7 pro mają już Androida 10 poza niedostępną w Polsce i nie opłacalną wersją 5g. Ponieważ 7 i 7 pro nie wyszły z Androidem 10 fabrycznie to raczej nie dostaną nowego systemu aktualizacji zabezpieczeń przez sklep bez restartu ale mogę się mylić. Ja mam wersję 7 pro 5g więc mam ciągle Androida 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak brac to zdecydowanie nowszego 7t, poza tym jesli troche szkoda Ci kasy to mozes z chin zamowic i miec gwarancje od oneplusa co prawda tylko rok ale cos tam jest, 1+ potwierdzil to jakis czas temu ze honoruje gwarancje nawet jesli telefon jest sprowadzony

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak brac to zdecydowanie nowszego 7t, poza tym jesli troche szkoda Ci kasy to mozes z chin zamowic i miec gwarancje od oneplusa co prawda tylko rok ale cos tam jest, 1+ potwierdzil to jakis czas temu ze chonoruje gwarancje nawet jesli telefon jest sprowadzony

 

 

Nie ma żadnej gwarancji. Pokaż jakieś potwierdzenie. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zamawiając z Chin masz dodatkowo przejściówkę oraz wgrany Hydrogen OS. Na Allegro na BF był za 2k 7T. Teraz za 2349 zł jest z X-Kom

https://www.x-kom.pl/p/519817-smartfon-telefon-oneplus-7t-8-128gb-dual-sim-glacier-blue.html

 

A na Gearbest, etc masz za 2k. Wolę dopłacić do gwarancji i mieć spokój 2 lata, a jak kupisz w Europie to masz wtedy 2 lata gwarancji OnePlus po rejestracji urządzenia na swoim koncie.

 

Do autora. Tylko 7T, bo ma 90Hz ekran, a ja widzę różnicę.

 

Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksze zmiany miedzy 7 a 7t to 90hz ekran, ktory robi mega wrazenie, ja posiadam op7t pro, ale z kim bym sie nie spotkal i sie bawi ta cegiełka to nie moga oczu nacieszyc tym ekranem i nie dowierzają, że to te 90hz robi taka robote. Sam nie wierzylem, wczesniej w zadnym stacjonarnym sklepie nie moglem pomacac sobie tej sluchawki, ale ogladajac zagraniczne materialy na yt, kazdy byl pod wrazeniem ekranu, wiec zdecydowalem sie na zakup i rzeczywiscie jestem pod wrazeniem, nie skłamię jeżeli napisze, ze moim zdaniem to najlepszy ekran jaki zaimplementowano w smartfony, ale teraz pisze tutaj o ekranie z op7 pro/t pro, bo maja one wyzsza rozdzielczosc i zageszczenie pikseli wzgledem 7/7t. Ja na siódemkę w ogole bym nie patrzyl, tylko bral 7t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej gwarancji. Pokaż jakieś potwierdzenie. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zamawiając z Chin masz dodatkowo przejściówkę oraz wgrany Hydrogen OS. Na Allegro na BF był za 2k 7T. Teraz za 2349 zł jest z X-Kom

https://www.x-kom.pl/p/519817-smartfon-telefon-oneplus-7t-8-128gb-dual-sim-glacier-blue.html

 

A na Gearbest, etc masz za 2k. Wolę dopłacić do gwarancji i mieć spokój 2 lata, a jak kupisz w Europie to masz wtedy 2 lata gwarancji OnePlus po rejestracji urządzenia na swoim koncie.

 

Do autora. Tylko 7T, bo ma 90Hz ekran, a ja widzę różnicę.

 

Pozdrawiam cieplutko.

 

ze Ty nie potrafisz googlowac to nie mow ze nie mozna

https://pl.gizchina.it/2019/07/oficjalna-gwarancja-oneplus-na-gearbest-jak-to-dzia%C5%82a/

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ty chyba nie umiesz czytać. Ta strona to fake. Napisz im na Support i zobaczysz co odpiszą. Mogę ja to zrobić, ale jutro.

 

BTw, jakim cudem 2 typów dodało mnie do znajomych na pclab, jak nikogo nie akceptowałem :D

Edytowane przez King Arthas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta strona pokazuje jak to zrobic, news o tym czytalem gdzie indziej, szczerze nie chce mi sie tego weryfikowac, ale zrobie to jesli nie zapomne, i zalozenie jest tylko z gearbesta i bangood chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...