Skocz do zawartości
ThePunisher

Problemy z językiem w Batman Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem ukończyć dawno temu zaczeta przygodę z Batmanem i kupilem na steamie Arkham Knight, ale mam problemy z językiem.

 

Menu jest w całości po angielsku. Komunikaty typu POMIŃ wyświetla również po angielsku ale w taki sposób SKIP{PC_LMB} jakby jakiegoś kodu nie mogło odczytać.

 

Dialogi są z polskimi podpisami, ale np podpowiedzi odnośnie latania i innych elementów są po angielsku i dodaatkowo też bez konkretnych klawiszy tylko z dziwnymi komunikatami w nawiasach z czego niewiele da się zrozumieć.

 

Modyfikacja pliku ini i zmiana języka w steam nic nie dały.

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przedtem grałeś na piracie?

 

Jeśli tak, to będziesz musiał wywalić cały folder od batmana z moich dokumentów, i zacząć rozgrywkę od nowa.

 

Jeśli nie, to skąd miałeś grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na piracie..... Mam wszystkie batmany kupione na steamie, ale dopiero teraz kupiłem arkham knight i zauważyłem takie dziwne oznaczenia.

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal cały folder z moich dokumentów, zobacz czy pomogło. Grasz na, klawie czy na padzie? Kierownicę masz do gier samochowych? Zależy teraz co i jak masz podłączone, jeśli masz pada lub kiere, to wypnij kable i obadaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal cały folder z moich dokumentów, zobacz czy pomogło. Grasz na, klawie czy na padzie? Kierownicę masz do gier samochowych? Zależy teraz co i jak masz podłączone, jeśli masz pada lub kiere, to wypnij kable i obadaj...

 

 

A czy wywalenie całego folderu nie spowoduje utraty zapisanych postępów?

 

Nie mam ani pada ani kierownicy, tylko klawiatura i mysz.

 

 

EDIT:

Ciekawe, znalazłem jakieś spolszczenie w sieci, wrzuciłem pliki do folderu gry i wszystko jest teraz ok. Śmiechu warte, że kupując z legalnego źródła trzeba jeszcze szukać nieoficjalnych plików żeby wszystko dobrze działało :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...