Skocz do zawartości
papaj:p

Problem PS4 - odłącza pada i konsola jakby się zawieszała

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z PS4, konsola w sumie rzadko używana ale dziś włączyłem i chciałem pograć i jest problem bo pada odłącza po ok 5 minutach gry i ponowna próba sparowania ps z padem nic nie daje pad miga i po czasie gaśnie, wpięcie kabla nic nie pomaga.

Nie wyskakuje pauza ani nic, gra toczy się dalej i nic nie mogę zrobić oprócz resetu konsoli.

Jak podłączam pad kablem usb i włączam konsolę to działa i jest ok i nic się nie dzieje, odłączenie kabla skutkuje że znów po 5 minutach odcina pada i już potem tylko reset bo nic nie skutkuje.

Konsolę odłączałem z prądu i dalej to samo, sprawdzane na dwóch padach, które na innej konsoli czy PC działają bez problemu.

W internecie znalazłem poradnik by sprawdzić antenę bluetooth (czasem pęka na niej lut i ponowne zlutowanie rozwiązuje problem).

Nie jestem pewien czy to pomoże, ale może ktoś z Was miał podobny problem albo zna serwis we Wrocławiu lub okolicach, który podjąłby się tematu naprawy.

 

ps. Jeśli nie ten dział, to proszę o przeniesienie. Post napisałem by opisać problem i jego rozwiązanie by inni w takim przypadku mogli wyszukać go w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minuta i mam ze 3 odpowiedzi... Ale jak jesteś leniwcem, to szukaj sobie sam... Twoje ostanie zdanie, wymusza aby tak prostą rzecz zrobili za Ciebie ludzie z forum...

 

Ps

 

Masz rację, temat nadaje się do śmietnika...

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minuta i mam ze 3 odpowiedzi... Ale jak jesteś leniwcem, to szukaj sobie sam... Twoje ostanie zdanie, wymusza aby tak prostą rzecz zrobili za Ciebie ludzie z forum...

 

Ps

 

Masz rację, temat nadaje się do śmietnika...

 

Człowieczku, te odpowiedzi które zapewne znalazłeś nie dotyczą mojego problemu, który opisałem dość dokładnie i które zapewne ku twojemu zdziwieniu też odnalazłem.

Odpowiedź rozdem z pewnego elektornicznego forum... oczywiście nie raczyłeś nawet zamieścić jakiegokolwiek dowodu na swoje słowa i nie wniosłeś nic do tematu byleby tylko napisać i się przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś nowe urządzenia w pobliżu, które mogą zakłócać sygnał? Parowałeś może pada z PC albo innym donglem? Rozumiem, że bateria naładowana?

Przydałaby się też rewizja konsoli i pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...