Skocz do zawartości
kaorlik8

Xiaomi redmi note 8t czy mi 9 se ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam aktualnie jestem zadowolony posiadaczem poczciwego Xiaomi redmi note 4 jednak ostatnio mi cały się pobił , mimo wszystko działa ;) lecz jestem zmuszony go zmienić. Moje pytanie brzmi którym modelem się bardziej warto zainteresować czy dopłata do mi 9 se jest adekwatna do możliwości jego względem redmi note 8t ? Za mi 9 se przemawiają rozmiary ale tym samym bateria jest słabsza . Co waszym zdaniem będzie rozsądniejszym wyborem ? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9SE jest typowym mocnym średniakiem, świetny aparat - to samo co 9T, amoled, mocniejsze cpu, 8T to typowy budżetowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden jest duży drugi mały, kwestia preferencji. Sprzętowo oczywiście lepszy jest mi9 se. Mogę powiedzieć to samo co kolega wyżej - to inny segment rynku i nawet nie ma co porównywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie tylko bateria w tym se , i cenowo też 400 więcej czy jest sens dopłacać ? ;O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie masz dostepu do ladowarki przez caly dzien to bierz 8t, jesli siedziesz w robocie przy kompie albo gdzie gdzie telefon w kazdej chwili moze sie naladowac, bierz mi 9 se

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...