Skocz do zawartości
marlau

Xiaomi mi 8 bo aparat

Rekomendowane odpowiedzi

to kup, ale nie z aliexpresu. Proponuję gearbest i metodę wysyłki priority line.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za taka kwote sa ciekawsze alternatywy tym bardziej bezposrednio od chinczyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za taka kwote sa ciekawsze alternatywy tym bardziej bezposrednio od chinczyka

Ludzie, piszcie konkretne modele a nie takie niewiadomo o co chodzi. Proszę o alternatywy a nie informacje, że coś tam, gdzieś tam jest lepsze. Ten ma wysoką pozycję w rankingu dxomark a wszystkie z podobną oceną kosztują kilka setek więcej. Edytowane przez marlau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku podstawowym portalem do przegladania dobrych ofert telefonow z chin jest pepper i tam skieruj swoje kroki, co chwile pojawia sie nowa promocja na ciekawe telefony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku podstawowym portalem do przegladania dobrych ofert telefonow z chin jest pepper i tam skieruj swoje kroki, co chwile pojawia sie nowa promocja na ciekawe telefony

Tylko ja się nie pytam gdzie kupic. Ja się pytam co kupić jako alternatywę dla Xiaomi Mi 8. Zalezy mi tylko na aparacie bo reszta i tak mi wystarczy.

Aparat w tym telefonie w/g dxomark (niby szacowny portal i uważany w towarzystiwe) jest stawiany na równi z S9+, OnePlus6.

chciałem tylko zasięgnać opini o telefonie i poznać jakieś kontrpropozycje.

Btw pepper pokazuje mi ten telefon za 1200zł (i to oferta nieaktualna) kiedy on w Chinach jest za 1000zł. To ja dziękuje za taki portal.

Edytowane przez marlau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekko naciagajac budzet mozna miec mi 9t ktory moim zdaniem jest ciekawsza alternatywa, oczywiscie import z chin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aparat jest priorytetem to U12+ z outletu play za 1099zł. Ostatnio cyklicznie się pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 9T na gearbest aktualnie 1100zł, a na dzień frajera Mi 8 w polskim Mi Store za 1200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad nim zastanawiam ale nie wiem czy jest sens zamawiania z aliexpress ( cena w pl może z 100 zł wyższa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji na Chiny po wgraniu Globala bootloader musi zostać otwarty więc można zapomnieć o nfc, bankowości mobilnej i wysokiej jakości streamingu z płatnych platform. Zamknięcie bootloadera = uceglenie telefonu. Dlatego importować z Azji (nie koniecznie Chin) należy wyłącznie wersję Global. Import z poza Chin to też mniejsze (zerowe?) ryzyko doliczenia VAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem redmi note 8 pro za 950zł w Polsce. Zobaczymy. Niestety te Mi 8 z Hiszpanii się skończyły i pewnie jakbym ściągnął z Chin to bym zapłacił podatek. Ostatnio tak miałem że musiałem 200 zł cła zapłacić. Tak na szybko ludzie chwalą aparat a żadne strimingi, nfc czy inne ficzery mnie nie interesują. Btw: Twierdzicie, że niby nie uruchomię na mediateka zwykłej apki bankowej? Czy tylko chodzi o chińskie wersję.

Edytowane przez marlau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomisz. W ustawieniach należy wybrać "Użyj mobilnego portfela HCE".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym wyprostowac ze nie zaplaciles 200zl cla tylko VATu, clo na elektronike jest niskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad nim zastanawiam ale nie wiem czy jest sens zamawiania z aliexpress ( cena w pl może z 100 zł wyższa).

 

250 zł a nie 100., nie kupisz na allegro za 900 zl.

 

Najlepiej kupic wersje global za kolo 800 zl., ja z aliexpres juz kupilem 209 produktów i wszystkie przyszły i nic nie reklamowałem, z tym że ja kupuje na Niemcy i z tego linka przesyłka 16 zl.

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000186493053.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.d890390b70quVE&algo_pvid=aad9b801-314d-4429-b32b-dc9a8186be48&algo_expid=aad9b801-314d-4429-b32b-dc9a8186be48-7&btsid=990b5bcd-bd4c-4de4-b697-31fa59f35a3e&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3,searchweb201603_55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...