Skocz do zawartości
TroLLu

Słuchawki do około 600 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji nadchodzacych promocji mysle nad zmiana sluchawek.

 

Aktualnie mam Somici V2 podlaczone do creative sb0460. Chce je wymienic glownie ze wzgledu na wygode: sa dosyc ciezki i przy dluzszym czasie czuc je na glowie.

 

Zastanawialem sie na HD 599 os sennheisera, mozna je dostac juz ponizej 500 zl. Kiedys mialem HD 418, ale to byly zamkniete sluchawki wiec raczej do Hd 599 nie ma co porownywac. Jednak jedna rzecz w nich zablysla - byly one strasznie wygodne.

 

W podobnej cenie są też philipshy fidelio x2hr, ale wydaje mi się, że z moim źródłem będą zbyt mułowate, za ciepłe? Chce w nablizszym czasie kupic fxaudio x6, powinno pomoc w tym przypadku. No i dochodzą pady, które ponoć nie są zbyt miłe w dotyku i niektóre są klejone (ponoć to loteria), więc ciężko je wymienić.

 

Jeszcze myśle o doplacie do hifimanow he4xx, ale o nich za wiele nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałeś jakiej sygnatury dzwiękowej szukasz, czy mają byc muzykalne czy bardziej analityczne, czy mają byc do muzyki, grania czy jednego i drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum pisał że fx audio x6 też grają trochę ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam z tematem.

 

Kilka modeli sie przewinelo, bo somici padly jeszcze kilka razy

 

Pierw kupilem Superluxy HD330. Granie zdecydowanie nie moje. Dla mnie graly strasznie jesli chodzi o jakosc, wokale byly doslownie niewyrazne. Słuchane na skorkach od beyera, czyli na tym czym kazdy polecal.

 

Potem wpadly ISK HD2010. Niby spoko, ale scena w porownaniu do somicow jest 2x mniejsza, a basu jest troche za duzo. Mowie tutaj jak slucham ich na hybrydach do hm5, czy dobre welury tutaj pomoga? Odsluchiwane w polaczeniu z Auzentech X-fi Bravura 7.1 czyli takie sb0460 na pci-e z wymiennymi opampami.

 

I teraz jada jeszcze do mnie na samym poczatku wspominane philipsy fidelio x2hr. Czego mam sie spodziewac w porownaniu do tego co sluchalem? W razie czego mam skory od beyera ktore chyba pasuja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mowie tutaj jak slucham ich na hybrydach do hm5, czy dobre welury tutaj pomoga?

z pewnością, moim zdaniem hybrydom bliżej do skóry niż weluru

 

pady do fidelio Ci podejdą, ale nie wiem czy podejdzie ci brzmienie, są ostrzejsze niż somici czy sennheisery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...