Skocz do zawartości
UltimateLosiu27

Nokia 3.1 problemy z internetem w tle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z telefonem Nokia 3.1 2/16 Android 9. Sprawa wygląda tak, jakby po zablokowaniu ekranu czasami odcinało zupełnie dostęp do internetu. Przykładowo odkładam wieczorem telefon do ładowania rano zaglądam nie ma żadnych powiadomień po czym jak ręcznie wejde w aplikację Messengera albo FB to dopiero wtedy telefon zaczyna wczytywać dane i się okazuje, że jednak jest kilka powiadomień czasem nawet sprzed kilku dni. Czasami wszystko działa w porządku, przy aktywnym wyświetlaczu wszystko jest zawsze w porządku ale czasem z niewiadomych powodów powiadomienia po prostu nie przychodzą i to nie dotyczy tylko apek powiązanych z FB ale innych z powiadomieniami również. Zdarza się też, że apka Messengera postanowi sobie umrzeć, znikają chmurki i wszystkie powiadomienia i dopóki nie włącze jej ręcznie to sama się nie uruchomi. Może po prostu coś mi ubiją apki? Tylko po co jak nie ma oszczędzania danych ani baterii a apek mam bardzo mało więc nie powinno brakować wydajności mimo, że to low-end.

Czasem coś takiego występuje też z smsami i połączeniami. Trzymając w ręce 2 telefony i dzwoniąc z innego na tą nokię zdarza się, że na nokii nie dzieje się absolutnie nic. Zasięg wtedy naturalnie jest. Po prostu Nokia nie ma wtedy ochoty na połączenie. To może być problem leżący po stronie operatora ale wymiana karty sim nic nie pomogła więc skoro już pytam to warto o tym wspomnieć może akurat ktoś będzie w stanie pomóc. Jeśli chodzi o ustawienia telefonu to adaptacyjna bateria jest wyłączona, brak oszczędzania energii, powiadomienia włączone, pełny dostęp do użycia danych dla tych aplikacji. Transmisja danych i wifi włączone zawsze a problem występuje na obu zródłach. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co może być nie tak to będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...