Skocz do zawartości
snape666

Audio tomahawk b450 max

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem po taniości nowy komputer. Ram i procesor ryzen 5 3600, pamięć viper blackout 3600 16 gb, mobo tomahawk max. Instalacja systemu przebiegła bez problemu, ramy poleciały na profilu xmp. Wszystko działa stabilnie, ale nie wykrywa mi kolumn po podłączeniu do wyjścia na płytę. Sterowniki reinstalowałem, ale nie pomogło. Teraz pytanie: oddać płytę na gwarancję, czy kupić kartę dźwiękową i się nie pierdzielić z czekaniem na rozpatrzenie reklamacji? Płytę zmieniałbym na coś lepszego, bo moje kolumny podłączone przez tanią kartę na usb grają wyraźnie gorzej niż na starym komputerze. Warto dołożyć do lepszej płyty, czy kupić jakąś kartę dźwiękową do 300 pln? Poza dźwiękiem wszytko działa i jest stabilnie. W sumie płytę mogę oddać bez podawania przyczyny, bo kupiłem w sklepie online i sam już nie wiem co lepiej zrobić...

Edytowane przez snape666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pewność, że uszkodzone to oddawaj. Będziesz chciał w przyszłości sprzedać i stracisz 50% przez byle usterkę, która tobie nie przeszkadza a dla innych jest kluczowa. Sprawdź jeszcze na innych kolumnach\słuchawkach czy to na pewno usterka mechaniczna. Tomahawk MAX niema jakiejś wybitnej dźwiękówki ale bez oceny dźwięku (masz uszkodzoną?) nie zakładaj, że od razu będzie źle i trzeba wydawać 300zł na zewnętrzną kartę.

Edytowane przez Bartekkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pewność, że uszkodzone to oddawaj. Będziesz chciał w przyszłości sprzedać i stracisz 50% przez byle usterkę, która tobie nie przeszkadza a dla innych jest kluczowa. Sprawdź jeszcze na innych kolumnach\słuchawkach czy to na pewno usterka mechaniczna. Tomahawk MAX niema jakiejś wybitnej dźwiękówki ale bez oceny dźwięku (masz uszkodzoną?) nie zakładaj, że od razu będzie źle i trzeba wydawać 300zł na zewnętrzną kartę.

 

 

No właśnie kurde mi szkoda trochę, bo wszystko poszło sprawnie przy składaniu. Ale masz rację, że chyba lepiej oddać niż się z tym bujać potem... Audiofilem nie jestem, ale muzyki słucham głównie z kompa, więc w sumie jest dla mnie ważne, żeby to dawało radę na moich głośnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...