Skocz do zawartości
ThePunisher

SSD Corsair i gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam dysk Corsair 480gb mp300. Podczas czyszczenia komputera zauważyłem że odpadła z niego naklejka z oznaczeniem modelu i leżała już pokryta kurzem, więc musiała odkleic się spory czas temu, ta czarna przyklejone do kości pamięci. Czytałem że brak tej naklejki oznacza utratę gwarancji, czy to prawda? Na dysku z tyłu nadal znajduje się naklejka biała z numerem seryjnym itp.

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz odsyłał to ją przykleisz i po problemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jej przykleić bo drobinki kurzu przylgnęły do lepkiej strony i nie trzyma się w ogóle dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślisz że jeśli to wiąże się z gwarancją to producent nie zauważyłby że przyklejona została z powrotem no innym klejem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślisz że użył dobrego kleju skoro naklejka odkleiła się?

Póki co dysk jest sprawny więc nie ma sobie czym zaprzątać głowy a w razie w w 1 kolejności masz gwarancję sklepową...

W zasadzie jak padnie to dostaniesz nowy od producenta bo raczej nie naprawią magicznie

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, może napiszę w takim razie do Corsaira bezpośrednio i zapytam jak wygląda sprawa z zerwaniem naklejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe także w kontekście radiatorów z termopadami. Ponoć naklejka nie przeszkadza, i ponoć faktycznie odklejenie = utrata gwarancji, no ale warto zapytać u źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkleje się pod temat, żeby nie zasmiecac nowym tematem. Mam Ssd corsair MP510 960gb i lamerskie pytanie... Dokupiłem do niego radiator gelid subzero i proszę o poradę z montażem - termopad idzie na naklejkę i tylko na nią? Nie powinien wystawac poza naklejkę? I aż wstyd mi się o to zapytać, ale.. Z termopada ofkoz odklejamy folie ochronna z obu stron? Folie są różnego koloru, dodatkowo tylko z jednej strony jest dłuższa, żeby było łatwiej odkleic i trochę mnie to myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe także w kontekście radiatorów z termopadami. Ponoć naklejka nie przeszkadza, i ponoć faktycznie odklejenie = utrata gwarancji, no ale warto zapytać u źródła.

 

 

Na każdej naklejce jest jasno napisane, że wraz ze zniknięciem naklejki, znika gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdej naklejce jest jasno napisane, że wraz ze zniknięciem naklejki, znika gwarancja.

Więc przyklejamy naklejkę i nie tracimy gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...