Skocz do zawartości
Nikos84

Problem na linii Orange - Google?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu mam pewien problem, wszystko zaczęło się parę tygodni temu, niektóre filmiki youtube przestały mi działać, tzn. gdy je otwierałem, to zaczynały się ładować, ale nie odtwarzały się, tylko się ładowały, ładowały i ładowały. Jako, że nie chciało mi się aktualizować wtyczek, przeglądarki, etc., a tych filmików było mało, to specjalnie się tym nie przejąłem, myślałem, że to właśnie kwestia aktualizacji i jak zrobię aktualizacje, to wszystko wróci do normy. Problem jest taki, że gdy wziąłem się za porządki, wyczyściłem historię, ciasteczka, zrobiłem aktualizacje, to nagle się okazało, że jeszcze więcej filmów youtube mi się nie otwiera... Szczerze mówiąc za bardzo już nie wiedziałem o co chodzi. Dodam, że o żadnych wirusach nie ma mowy, komputer był już sprawdzany, antywirusy, malwarebytes, logi, i nie ma żadnych problemów, wszystko ok. Spróbowałem inne przeglądarki, korzystam z Firefoxa, ale spróbowałem na IE i ten sam problem. Stwierdziłem, że skoro youtube to google, to spróbuję na chromie, ale tutaj czekała mnie niespodzianka, bo się okazało, że nie mogę zainstalować google chrome. Po rozpakowaniu, zaczyna się instalacja i... to by było na tyle, wiecznie się ładuje i ładuje, ale się nie instaluje. W tym momencie zaskoczyło mi w głowie, że na smartfonie od jakiegoś czasu mam takie same problemy z istalacją aplikacji. Problem występował na dwóch smartfonach (używanym i kompletnie nowym), gdy chciałem zainstalować jakąś aplikację, to ładowała mi się w nieskończoność i nie chciała się instalować, czasem po xxxx próbach w końcu się udawało. W tym momencie doszedłem do wniosku, że w takim razie chyba problem występuje na linii Orange-Google, tym bardziej że widziałem już takie sprawy w internecie. Ktoś się z tym spotkał? Czy to faktycznie możliwe, że problem leży po stronie Orange i dlatego mam problem z Google? I co w takim razie trzeba zrobić, czy Orange jest w stanie coś z tym zrobić czy teraz tak to będzie u mnie działać? Czy może to ja mam coś zrobić z poziomu mojego komputera, ale skoro problem jest też na smartfonie, to raczej kwestia całej sieci, więc nie wiem co mógłbym sam zrobić. Dodam, że Orange mam przez lata i nigdy takich numerów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przypuszczam, że problem jest z routerem. Poproś w biurze obsługi o wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie pomógł restart Funboxa i przywrócenie ustawień fabrycznych. Zobaczymy na jak długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...