Skocz do zawartości
decacore

I9 9900K,KF,KS

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie warto pakować się teraz w jakikolwiek procesor I9 9900K,KF,KS podczas Black Friday w super promocji -20% -30% ? jak za rogiem jest Comet Lake,który będzie miał swoją premierę na początku stycznia 2020 najprawdopodobniej podczas targów CES a sama i9 9900K,KF,KS kosztująca obecnie premium cenę 2299-2499zl zostanie zdegradowana do poziomu 1500zl I7 10700K jak wiadomo HyperThreading wraca do każdego SKU z 10th gen

 

 

orginalnie nie planowałem zakupu tego procesora teraz 5min przed rozpoczęciem BlacFriday mam milion myśli w głowie i co najgorsza każda wydaje mi się super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz płytę główną na chipsecie 1151 obsługującą 8-mą i 9-tą generację to bierz i9-9900K.

 

Jeżeli płyty nie masz to nie warto pakować się w Intela, który robi z konsumentów idiotów - do 10700K trzeba będzie nową płytę główną więc lepiej w tym momencie kupić Ryzena i mieć chipset, którego nie będziesz musiał wymieniać co dwa lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morele masz od poniedziałku 9900K za 2049 ... kod rabatowy: 320TK .

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie widziałem informacji, że premiera Comet Lake S ma być już w styczniu.

Na pewno w przyszłym roku, ale podają Q1-Q2, czyli pierwsze półrocze 2020.

Także zależy, jak bardzo spieszy Ci się z zakupem. Jednak intel ze swoimi promocjami i tak nie wydaje się w tym momencie atrakcyjny.

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...