Skocz do zawartości
Kazz77

Problem Msi X370 GAMING PRO CARBON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam taki problem wczoraj wymieniałem procesor Athlon 200ge na Ryzena 2600 bios miałem przed ostatni czyli jeszcze nie obsługiwał zen2 , przy próbie włączenia komputera czarny ekran i na płycie głównej świecą diody led vga , czyli ma problem z kartą graficzną to wyciągam czyszczę gniazdo pcie nic to samo , wkładam do następnego gniazda ten sam błąd , wyciągam sprawdzam procesor czy wszystkie nóżki są ok ale wszystko jest w porządku ,więc wkładam z powrotem athlona odpala od strzału wgrywam trochę nowszy bios ale dzieję się to samo problem z vga... no to z powrotem athlon i aktualizacja do najnowszego z obsługą zen 2 i tutaj postęp komputer się włączył wszystko działa, tylko jest problem taki że działa tylko pcie x8.

To co zauważyłem to tak jak by w drugim slocie coś było podłączone bo cały czas świeci się dioda led na niebiesko , fizycznie oglądałem czy coś tam do środka nie wpadło i niestety nic tam nie ma. Jakieś pomysły czy wysyłać płytę główną żeby oddali pieniądze ?

 

Karta Graficzna Msi 1070ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

Po demontażu płyty głównej ukazały się uszkodzone kontrolery asmedia as1480 płyta leci na zwrot....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...