Skocz do zawartości
ZOMEN

Czy wentylator 3 pin mogę wpiąć w wejście 4pin ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy wentylator 3 pinowy mogę podpiąć pod 4 pinowe wejście na płycie głównej? Jeśli tak to czy mogę regulować jego obroty za pomocą BIOS'u lub innego programu skoro nie ma dopisku PWM ? Jeśli ma ktoś cenne informacje oraz uwagi do przekazania proszę mnie o nich powiadomić. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak płyta...te nowsze mają takie opcje w biosie...moja z siga ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta główna to MSI B450 Gaming Plus. Właśnie sprawdziłem i wentylator Zephyr 120 na stronie producenta nie ma podanej takiej informacji o tym czy można regulować mu obroty czy też nie. I tu nie wiem co myśleć ... niektórzy piszą, że nie da się regulować obrotów 3 pinowego wentylatora a inni piszą, że można w zależności od płyty głównej. Bardzo proszę o pomoc jeżeli ktoś coś o tym wie...

Edytowane przez ZOMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta główna to MSI B450 Gaming Plus. Właśnie sprawdziłem i wentylator Zephyr 120 na stronie producenta nie ma podanej takiej informacji o tym czy można regulować mu obroty czy też nie. I tu nie wiem co myśleć ... niektórzy piszą, że nie da się regulować obrotów 3 pinowego wentylatora a inni piszą, że można w zależności od płyty głównej. Bardzo proszę o pomoc jeżeli ktoś coś o tym wie...

 

Możesz podpiąć . Podłącz, wejdź do biosu i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...