Skocz do zawartości
LustVanGoth

Fotel do 500-600 max

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fotela, kazdy fotel jaki mialem bardzo szybko zaczol sie kiwac badz skrzypiec. Mam 182 wzrostu jestem szczuply a nawet chudy myslalem o diablo ale recenzje ma mieszane potem nad silver monkey smg 450 ale za malo danych i jeszcze nad pro-gamer i nie mam pojecia juz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikea Marku. Mam od paru lat, nic nie skrzypi. Te "gejmingowe" to można o kant...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRO-GAMER Atilla+ mysle nad tym

 

Nie przekonuje mnie ta siateczka mialem raz podobny i nie bylo mi wygodnie

Edytowane przez LustVanGoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja też szukam fotela do komputera. Moje już po 8 latach się rozpada - miałem takie tanie za 250zł ale trzyma sie spoko .. lecz mam wrażenie, że lada chwila się rozpadnie :).

 

Szukam czegoś do 500-600zł. Jak ten Pro Gamer Atilla się sprawdza? Są też droższe fotele za ponad 1.000zl ale troszke sie obawiam ze kazdy fotel za jakis czas bedzie wymagał zmiany więc za dużo nie chce wydawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO z fotelem jak z słuchawkami trzeba spróbować i przetestować. Dla mnie podstawa to siateczkowe oparcie i siedzisko na pasach lub podobnym patencie byle nie decha czy tam sklejka. Aktualnie mam fotel z jakiejś dużej sieci sklepów z właśnie tego budżetu.

 

Krzesła/fotele biurowe są często robione z solidnych materiałów warto zwrócić uwagę na spaw rury i siedziska. Te łączenie powinno być lekko "lejkowate" wtedy będzie niemal nie do urwania. Kolejna pozycja to oparcia, powinny być metalowe. Ewentualnie metalowa rama i wykończenie podłokietnika z tworzyw sztucznych.

 

Nie ma co się sugerować reklamą itd. Pracowałem w firmie która zajmuje się sprowadzaniem rzeczy z Chin. Wiem ile kosztuje taki fotel Gamingowy za te 600zł gdy go się sprowadza bywa to nawet 150-200zł po opodatkowaniu.. Także pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No tak ale hm np przegladajac morele, xkom to sa oferty a jak te fotele znaleźć w stacjonarnych sklepach? Byłem ostatnio w centrum handlowym i tez sa fotele ale jakies takie dziwne a jak są fajne to ceny zaporowe ..

Kiedys kupiłem fotel prezesa za 190zł i do dzis go mam ale juz ledwo sie trzyma - prawie 10 lat robi swoje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry będzie ten ANGEL eurOpa? Możecie jeszcze coś wygodnego i ergonomicznego polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...