Skocz do zawartości
radex99

smartwatch do 600pln

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

szukam jakiegos smartwatcha dla zony, z funkcjami "przedluzajacymi telefon" tj smsy, powiadomienia, odbieranie rozmow, nie interesuja nas kompletnie funkcje sportowe, a w opisach smartwatchy glownie o tym pisza. Mozecie cos doradzic?

Edytowane przez radex99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki zegarek ala smartwach możecie polecić dla dziecka? Czy takie coś jak ma Klug z lokalizatorem GPS ma sens kupować na początek? Z tego co czytam to można z nich również dzwonić a na tym zalezy mi najbardziej. Nie chce córce kupować jeszcze telefonu, a potrzebuje możliwość kontaktu z nią kiedy jestem w pracy. Czy warto takie coś kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xiaomi amazfit GTR

 

bateria miesiąc czasu z właczonym wszystkim oprocz AOD (bo jest gówniany). Ma wszystko co trzeba, w tym GPS. Niektórzy narzekają na długi fix GPS - u mnie jest ok.

Dodatkowo świetnie wykonany jak na swoją cenę. Tyle razy co nim uderzyłem lub spadł to jego, a nie ma nawet rysy

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

szukam jakiegos smartwatcha dla zony, z funkcjami "przedluzajacymi telefon" tj smsy, powiadomienia, odbieranie rozmow, nie interesuja nas kompletnie funkcje sportowe, a w opisach smartwatchy glownie o tym pisza. Mozecie cos doradzic?

 

 

Podnieś nieco fundusze i bierz Xiaomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się zachciało smartwatcha, ale tylko dla powiadomień, tętna, pogody itp to sobie kupiłem Huawei Watch GT Active. Super wyświetlacz, bateria na 2-3 tygodnie, fajne urządzenie. Ale rozmawiać się przez niego nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o funkcje i bajery a głównie o lokalizacje położenia dziecka. Młody chce być samodzielny i chodzić sam do i ze szkoły. Druga sprawa to jak już będzie chodził sam to ja będę w pracy i chciałabym widzieć czy dotarł. Nie koniecznie musimy mieć kontakt telefoniczny np. więc opcja dzwonienia odpada. A z tego co na smartsafe czytam to lokalizacja jest z kilku nadajników co daje precyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzieciakowi żeby wiedzieć gdzie jest włączyłem w telefonie w mapach google udostępnianie lokalizacji. I cyk, wiem gdzie jest bez dzwonienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cały problem polega na tym, że ja nie chce by dziecko w tym wieku miało telefon. A jednak by mieć możliwość korzystana z GPS, to musi to być smartfon podłączony do internetu. A jak wiemy nie jest to coś koniecznego dla dziecka. Dlatego taki zegarek jak ma Klug to lepsze rozwiązanie. Te funkcje, które są mi konieczne są a funkcje urządzenia są na minimalnym pozomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...