Skocz do zawartości
Mysterias-

Razer Deathadder Elite - ustawienia DPI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś kupiłem myszkę, która jest w tytule. Posiadam ją lecz nie orientuję się dokładnie jak powinno się ustawić jej właściwości w programie razer synapse. Przedział DPI jest od 100 do 16.000. Na czym owe dpi polega ? Czy jeśli ustawię dpi na 16.000 (idąc tokiem rozumowania im więcej tym lepiej) przy czym myszka będzie bardzo szalała, a obniżę prędkość kursora w ustawieniach windows to otrzymam lepsze rezultaty w grach typu CS:GO ? Proszę o pomoc w rozwinięciu tej kwestii, wytłumaczeniu dlaczego i co daje mi 16 tys dpi i jakie ustawienia byłyby najlepsze pod gry fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś kupiłem myszkę, która jest w tytule. Posiadam ją lecz nie orientuję się dokładnie jak powinno się ustawić jej właściwości w programie razer synapse. Przedział DPI jest od 100 do 16.000. Na czym owe dpi polega ? Czy jeśli ustawię dpi na 16.000 (idąc tokiem rozumowania im więcej tym lepiej) przy czym myszka będzie bardzo szalała, a obniżę prędkość kursora w ustawieniach windows to otrzymam lepsze rezultaty w grach typu CS:GO ? Proszę o pomoc w rozwinięciu tej kwestii, wytłumaczeniu dlaczego i co daje mi 16 tys dpi i jakie ustawienia byłyby najlepsze pod gry fps.

To jest tylko chwyt marketingowy :) Wszystkie topowe sensory poprawnie działają gdzieś do okolic 5000dpi, bez interpolacji itp. Najlepiej poszukaj sobie testy różnych myszek, nawet na pclabie, bo nie dość, że masz test, to jeszcze wyjaśnienie wszystkich pojęć. W CS:GO najlepiej 1000dpi nie przekraczać. Zobacz sobie ustawienia profesjonalnych graczy. Grają w 99% na 400dpi i sensitivity w grze 1-3.5. Od siebie mogę dodać, że po 4400h w CS:GO gram na 400dpi, a w grze 1.6 i jest ok.

Edytowane przez darek0030

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...