Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Udało mi się złożyć zestaw z 9900k, początkowy zamysł gdy kompletowałem sprzęt był inny: x570 + 3700x, ale dziś na morele była promocja na i9 więc się skusiłem. Niektóre elementy komputera zostały kupione wcześniej, między innymi ta obudowa i czy ona da rade udźwignąć ten procesor? chłodzenie to dark rock pro 4

 

Temperatury w obudowie i procesora będą ok? nie będzie mu za ciepło w środku?

Dodatkowo zostaną dołożone 2 wentylatory SilentWings 3 PWM.

 

Obudowa jeszcze nie doszła (ma być 4.12) więc mam szanse jeszcze na zmiany, także proszę o pomoc czy zostawić czy szukać innej do 400 zł.

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadzanie 9900K z jak mniemam kartą graficzną nie słabszą od 5700XT lub RTX 2070 to naprawde zły pomysł Ta obudowa sobie nie radzi już z 300 W. W cenie do 400 zł to albo Meshify C (350 zł), albo Armis AR7 (poniżej 300 zł) albo Enthoo Pro M (400 zł), albo może jeszcze załapiesz się na Meshify S2

post-286890-15750669794876_thumb.jpg

post-286890-15750669882759_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Enthoo Pro M TG jestem bardzo zadowolony, posiadam taka obudowę, ale już jedna taka w pokoju wystarczy.

Meshify S2 to bliżej 600zł więc trochę za dużo. Jest jakaś różnica między Meshify C oraz Armis AR7? chodzi mi o temperatury i cyrkulację, czy nie ma znaczenia, która brać?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Enthoo Pro M TG jestem bardzo zadowolony, posiadam taka obudowę, ale już jedna taka w pokoju wystarczy.

Meshify S2 to bliżej 600zł więc trochę za dużo. Jest jakaś różnica między Meshify C oraz Armis AR7? chodzi mi o temperatury i cyrkulację, czy nie ma znaczenia, która brać?

 

pozdrawiam

Obudowy maja porównywalny poziom wentylacji, po prostu Meshify C ma dosyć restrykcyjny ten mesh. Jest trochę lepiej wykonana (lakier fajniejszy, przepusty z lepszej gumy), ale jest to zwykły ATX, podczas gdy AR7 to obudowa dużo bardziej przestronna, ma więcej wentylatorów, ma kontroler itd. To juz zależy co bardziej jest Ci potrzebne

Edytowane przez Born

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Enthoo Pro M TG jestem bardzo zadowolony, posiadam taka obudowę, ale już jedna taka w pokoju wystarczy.

Meshify S2 to bliżej 600zł więc trochę za dużo. Jest jakaś różnica między Meshify C oraz Armis AR7? chodzi mi o temperatury i cyrkulację, czy nie ma znaczenia, która brać?

 

pozdrawiam

Czy w Enthoo Pro M z pełnym okenm TG, nadal występuje problem ze sztywnością blach? Czy już to poprawili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od niespełna 3 miesięcy Enthoo Pro M i te blachy faktycznie nie są za sztywne, mogło być lepiej ale nie jest tragicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od niespełna 3 miesięcy Enthoo Pro M i te blachy faktycznie nie są za sztywne, mogło być lepiej ale nie jest tragicznie

Ok, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadzanie 9900K z jak mniemam kartą graficzną nie słabszą od 5700XT lub RTX 2070 to naprawde zły pomysł Ta obudowa sobie nie radzi już z 300 W. W cenie do 400 zł to albo Meshify C (350 zł), albo Armis AR7 (poniżej 300 zł) albo Enthoo Pro M (400 zł), albo może jeszcze załapiesz się na Meshify S2

 

Kupiłem pure base 500 - zobacz jak sobie "nie radzi" z RTX 2070 Super w Gears 5 4k 60fps ustawienia wysokie - max 67 stopni a procek podkrękcony na 4.4 też 67 stopni - normalnie się gotuje wszystko :cool:

 

0d7013d0560394cb.jpg

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] a procek podkrękcony na 4.4 też 67 stopni [...]

 

i9 9900k podkrecony na 4.4GHz? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i9 9900k podkrecony na 4.4GHz? :hmm:

 

Nie - ja mam i5 4690k podkręcony na 4.4 oraz RTX 2070 Super które razem spokojnie pobierają ponad 300W więc stwierdzenie że ...

 

Ta obudowa sobie nie radzi już z 300 W

 

To brednie - dowód masz powyżej (mój wykres)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...