Skocz do zawartości
Vamos_BLAUGRANA

LG V40 - czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam telefon LG V30. Nie jestem zwolennikiem danej marki czy też znawcą w temacie.

 

We wszystkich testach telefon był zachwalany tylko miał poważną wadę, czyli cenę - dzisiaj cena spadła już do nawet 1800 zł a nikt go nie poleca a przecież nie tak dawno wszyscy co robili te recenzje mówili, że jeśli ten telefon spadnie do kwoty podobnej będzie najlepszym zakupem.

 

Teraz zastanawiam się czy warto dopłacać drugie tyle do Samsunga Galaxy S10+ lub Note 10+ czy wybrać LG V40.

 

Co radzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz V30 od prawie 2 lat:

 

Moim zdaniem telefon ma dwie wady: kamerka do selfie jest wręcz słaba, druga wada to koszmarnie uwielbiający prąd android 9. Generalnie V30 jest pierwszym telefonem od 25 lat który mam dłużej niż rok i używa mi się go wybitnie przyjemnie. Jest doskonale wykonany, ma spoko aparaty, referencyjną jakość dźwięku i jest trwały jak diabli - mnie osobiście odrzuca, gdy telefon się zużywa - nie lubię porysowanych, podrapanych czy inaczej uszkodzonych urządzeń. A V30 mimo, że lekko nie ma - po wyczyszczeniu wygląda jak nowa.

 

 

Co do ceny... 1800pln? Chyba zwariowałeś. 1300pln kosztuje co chwilę a i za 1200 da się nówkę kupić. Z Amazona na przykład raz na jakiś czas.

 

I tak, szmal mam i telefon mógłbym sobie nowy kupić, ale nic co obecnie jest w sprzedaży nie przekonuje mnie do dołożenia 1000 czy 2000pln i zmiany. Zdecydowanie nie zapłaciłbym dziś 2000pln za przesiadkę na S10+ czy P30 Pro. Tyle tylko, że ja już V30 mam a Ty dopiero wchodzisz w temat.

 

Gdybym osobiście kupował dziś nowe urządzenie z półki premium, to rozważałbym głównie P30 Pro, G8s, S10/ S10+. V40 bym nie kupił, bo jest tylko troszkę odgrzanym kotlecikiem.

 

Aha: V30 na ostatnim wydanym romie 8.0 działa bez żadnego problemu, bateria daje radę w dzień wycisnąć 6 godzin włączonego ekranu a telefon jedynie w grach jest odczuwalnie słabszy niż pozostałe urządzenia o których napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja też mam V30 a co do ceny 1800 zł chodzi to o V40. Po prostu żona chce moją V30, a ja mam sobie kupić nowy telefon. Też jestem zadowolony z V30 i dlatego pytam czy lepiej kupić V40 niż dopłacać sporo więcej do S10+ czy P30 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v40 to wszystkomający, kompletny fon, z pewnością nie ma sensu dopłacać drugie tyle do s10+, p30pro, bo nie dostaniesz właściwie nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę złe doświadczenia z LG, mieliśmy w rodzinie LG G4 i G6 i w obu padły płyty główne, stało się to na gwarancji, więc wymienili i ok, ale wszystkie zdjęcia przepadły, gdyby się to stało po gwarancji to już telefon w zasadzie na śmietnik. Oba LG miały też bardzo poważne problemy z baterią, jeden dzień to było wszystko co dało się wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę złe doświadczenia z LG, mieliśmy w rodzinie LG G4 i G6 i w obu padły płyty główne, stało się to na gwarancji, więc wymienili i ok, ale wszystkie zdjęcia przepadły, gdyby się to stało po gwarancji to już telefon w zasadzie na śmietnik. Oba LG miały też bardzo poważne problemy z baterią, jeden dzień to było wszystko co dało się wyciągnąć.

 

przypominam, że mamy 2019 (prawie 2020) rok

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUuu, wchodzimy w lata dwudzieste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...