Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna słuchawek.

Do tej pory miałem brainwavz hm5, lecz plastiki popękały i ledwo się trzymają.

Nie jestem audiofilem i pewnie nie zauważyłbym różnicy pomiędzy tańszymi słuchawkami.

Interesują mnie konstrukcje zamknięte/półotwarte wokoło uszne.

Fajnie by było, gdyby miały metalowy pałąk.

Najważniejszy jest komfort noszenia.

Karty dźwiękowej nie będę kupował, bo nie widzę takiej potrzeby.

W tej chwili mam zintegrowaną w MSI Z87-G45 Gaming i nigdy się nie skarżyłem.

Słuchawek będę używał do gier, filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie mogłem się zdecydować, jakie słuchawki wybrać. Zamawiałem i odsyłałem różne modele *brałem czasem po kilka na raz głównie w cenach 800-1300zł) dopóki nie trafiłem na model Audio-Technica SR50BT. Zakochałem się w nich od razu.

Wtedy były w cenie 999 zł ale i tak jakością brzmienia, wygodą i komfortem wygrały z dużo droższymi modelami typu NAD Viso HP70 (ok 1300 zł).

Są bezprzewodowe, Mają metalowy pałąk, są zamknięte wokółuszne. Mają też bardzo wysoki komfort noszenia, porównywalny z chwalonymi pod tym względem SONY WH1000XM3. Nieznacznie wyższy komfort oferowały jedynie ww. NAD'y.

Karta dźwiękowa jest bez znaczenia, bo słuchawki mają swój przetwornik AC i wzmacniacz, więc możesz nie mieć w ogóle katy dźwiękowej w kompie. No chyba, że chcesz je używać także przewodowo co nie jest konieczne, bo bezprzewodowo słuchawki oferują praktycznie taką samą, bardzo wysoką jakość brzmienia co przy połączeniu bezprzewodowym. Swoich używam do muzyki, filmów i czasem do grania.

Mają bardzo przyjemne, pełne i przestrzenne brzmienie. Pozycjonowanie w grach jest rewelacyjne.

Swoje ściągałem z niemieckiego Amazona za 850zł (wysyłka do Polski trwała 2 dni), bo u nas wtedy (ok 3 miesiąca temu) we wszystkich sklepach były dostępne najtaniej za 999 zł. Obecnie, być może z okazji black friday znajdziesz je już za 649 zł. Za tę kwotę to już nie rewelacja ale prawdziwa petarda. Kupiłbym je jeszcze raz, choćbym miał wydać nawet te pierwotne 999 zł.

Ich rzetelną i obiektywną recenzję znajdziesz na stronach audiofanatyka: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-sr50bt/

Edytowane przez kola01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że czegoś takiego właśnie szukam. Tylko niepokoi mnie trochę ta jakość plastiku o której wspomniał autor recenzji.

Nie będzie aby tak że ten plastik łączący pałąk i słuchawkę (to co zakładamy na ucho :) ) będzie pękał po którymś razie przy zakładaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że czegoś takiego właśnie szukam. Tylko niepokoi mnie trochę ta jakość plastiku o której wspomniał autor recenzji.

Nie będzie aby tak że ten plastik łączący pałąk i słuchawkę (to co zakładamy na ucho :) ) będzie pękał po którymś razie przy zakładaniu?

 

Ja nie mam zastrzeżeń do plastiku. Nic nie trzeszczy, trzyma się stabilnie. Spasowanie elementów bardzo dobre. Nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście nie siadam na nich i nie rzucam o ścianę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Sennheizer momentum m2 i m3 ? Posiadał ktoś z was takie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...