Skocz do zawartości
sander1818

Aktualizacja i instalacja Battlefield V - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze kupiłem wersję pudełkową, by nie pobierać ciężkich danych, a jedynie jakieś niewielkie aktualizacje. A więc po instalacji gry z płyty moim oczom ukazała się notka i konieczności pobrania ponad 50 gb akutalizacji... Jest to fatalna wiadomość, gdyż nie mam zbyt szybkiego netu. Pobieranie zajmie kilkanaście godzin, a nie po to płaciłem za płyty, by teraz całą grę pobierać z sieci. Czytałem, że aktualizacja nie powinna być większa niż kilka GB. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupic szybszy net :E

A tak powaznie, to kupic szybszy net. Jestem zdziwiony, ze pudelkowa wersja BF5 posiada w srodku fizyczne plyty, gdyz wiekszosc gier w pudelkach posiada jedynie kody.

Tak z ciekawosci - ile plyt (DVD jak mniemam) bylo w pudelku? 10?12? Bo gra wazy ~50GB czyli pojemnosc okolo 12 plyt DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyt jest 6. Standardowo podczas instalacji pokazuje się konieczność pobrania 40 gb. Niech by trzeba było dociągnąć 10 gb, ale 56?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawe, ile kontentu dostal BFV od czasu premiery? Te wszystkie nowe tryby i mapy tez swoje waza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumam. Mam nadzieję, że po pobraniu tych 56 gb nie będzie np. pobierania od nowa, jak to mam na COD WWII na steam. Gdzie do dziś nie mogę pograć na multi, bo aktualizacja cały czas się restartuje po ukończeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to dziwne. U mnie WWII nie sprawial zadnych problemow... sprobuj wykonac: Game properties --> local files --> verify integrity of game files. Powinno pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Codem zrobiłem tak, że najpierw pobrałem sobie tylko singla. Multi chciałem dossać po ograniu kampanii, ale nie wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Normalne jest to, że rozmiar aktualizacji zmienia się w trakcie pobierania? Gdy zaczynałem wczoraj, to było to 56,12 gb. Dziś wskazuje 57,43.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utnij trochę kabla od zasilatora, som za długje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...