Skocz do zawartości
Under555

Promowanie karty kredytowej - macie pomysł gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam do Was pytanie: karty kredytowe bez zdolności kredytowej gdzie byście promowali?

Jakie grupy docelowe?

 

kto może być potencjalnie tym zainteresowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto może być zainteresowany? Ludzie którzy wiążą ledwo koniec z końcem - darmowa kasa, bez zdolności, kiedyś się tam może spłaci jak bozia zdrowia da :D

 

Druga opcja to madki 500+ z bombelkami:

 

- Pewne źródło dochodów

- Jak braknie świadczenia to dorobi się bombelków i znajdzie konkubenta

- Nigdy nie wyląduje na bruku

- Jak braknie kasy to nabierze chwilówek

- Przy egzekucji należności będzie robić dym: 'jestem matką, mam dzieci' 'należy mi się'

 

Idealna klientka na karte kredytową - bank niech od razu zaznaczy na umowie 'nie do spłaty/egzekucji'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do Was pytanie: karty kredytowe bez zdolności kredytowej gdzie byście promowali?

Jakie grupy docelowe?

 

kto może być potencjalnie tym zainteresowany?

 

 

jak jest weryfikowany dochod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie byście promowali?

W galerii handlowej.

 

może być potencjalnie

Błąd logiczny. (To tak przy okazji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest weryfikowany dochód dlatego się za ten temat wziałem.

 

W jaki sposób w galerii byś to promował?

 

Dlaczego błąd logiczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta kredytowa kojarzy mi się wyłącznie z bankami a pracownik banku nie pytałby się na forum dyskusyjnym. Musi to być jakaś firma pożyczkowa. Nawet znalazłem coś takiego:

https://www.zadluzenia.com/pozabankowe-karty-kredytowe/

RRSSO w zakresie 80-200%.

 

Najbardziej zadziwia mnie to, że zawsze myślałem że karty mogą być wydawane przez banki i te produkty finansowe podlegają ścisłym regulacjom (np. okres bez odsetek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób w galerii byś to promował?

Stoisko.

 

Citi tak nieraz promowało, bez żadnej weryfikacji rozdawali karty z limitem jakieś 2k PLN, wystarczyło trochę poużywać to zwiększali bez żadnej weryfikacji limity w kosmos nawet do 50k PLN.

 

Zawsze mnie dziwią ludzie co biorą chwilówki jak na byle oświadczenie można sobie kartę założyć z istotnie niższym RRSO. Przetestowane na sobie, dotarłem do limitu 55k PLN w CITI które nigdy ode mnie nie chciało nawet świstka czy naprawdę pracuję albo zarabiam (karta MC World, bez żadnych opłat). Pewnie by mi dalej zwiększali limit, ale brałem kredyt i na wszelki wypadek zmniejszyłem sobie do 15k:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoisko.

 

Citi tak nieraz promowało, bez żadnej weryfikacji rozdawali karty z limitem jakieś 2k PLN, wystarczyło trochę poużywać to zwiększali bez żadnej weryfikacji limity w kosmos nawet do 50k PLN.

 

Zawsze mnie dziwią ludzie co biorą chwilówki jak na byle oświadczenie można sobie kartę założyć z istotnie niższym RRSO. Przetestowane na sobie, dotarłem do limitu 55k PLN w CITI które nigdy ode mnie nie chciało nawet świstka czy naprawdę pracuję albo zarabiam (karta MC World, bez żadnych opłat). Pewnie by mi dalej zwiększali limit, ale brałem kredyt i na wszelki wypadek zmniejszyłem sobie do 15k:P

 

Aby było śmieszniej, posiadajac już aktywna karte citi i spłacajac ja prawidłowo od mdłuższego czasu można dostać również na oświadczenie 150tys kredytu gotówkowego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do Was pytanie: karty kredytowe bez zdolności kredytowej gdzie byście promowali?

Jakie grupy docelowe?

 

kto może być potencjalnie tym zainteresowany?

 

Takie coś juz jest, nazywa sie Twisto agresywnie wchodzi na nasz rynek i jest to polaczenie revoluta z klasyczną kartą kredytową, plus nie sprawdzaja w bik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś juz jest, nazywa sie Twisto agresywnie wchodzi na nasz rynek i jest to polaczenie revoluta z klasyczną kartą kredytową, plus nie sprawdzaja w bik

 

Dokładnie. Dodatkowo teraz jest promocja, dzięki czemu po rejestracji dostajesz 50zł na start, gotowe do wydania :)

Więcejtutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...