Skocz do zawartości
Alexandre09

Sprzedam MoBo s1156/i5-760/2x4GB 1600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dziś do sprzedania mój były już zestaw komputerowy. Cały czas śmigał elegancko, przeszedłem na nim GTA5 na Very high, ale trafiła się opcja odkupienia od znajomego za pół darmo Ryzena 7, więc zmieniłem.

i5-760 latała elegancko z moim Fortisem 3, na 4GHz przy niskim napięciu. Mobas też w pełni prawny, jedynie zapinka przy RAMie jedna jest lekko złamana. Ja miałem 2 kości RAM więc nie przeszkadzało mi to w żaden sposób, a i tak RAM siedzi i działa w tym slocie jak by komuś potrzebne było 16GB. Do mobasa jest też oryginalna tylna blaszka oraz karton z instrukcjami i jakimiś tam pierdołami :E

Jak ktoś szuka taniej platformy do internetu/multimediów i starszych gier to jest to za grosze.

 

Pełna specyfikacja:

- Procesor Intel® Core™ i5-760, pamięć podręczna 8 MB, 2,80 GHz

- Asus P7P55D-E z SATA3 (pod SSD) i USB 3.0 Porządna, chłodzona sekcja zasilająca!

- RAM BALLISTIX SPORT DDR3, 2X4GB, 1600MHz, 9-9-9-24CL, Product of United States

- Nowe chłodzenie na CPU, ARCTIC Alpine 12

 

Złożone na porządnej paście termoprzewodzącej Revoltec Thermal Grease Diamond !

 

Za cały zestaw chcę tyle, za ile znalazłem najtańszy na Allegro, a mianowicie za WSZYSTKO 300 PLN :thumbup:250 PLN

 

7afc9b66976bf.jpg

 

EDIT:

1) Zestaw chodził cały czas z dużo lepszym zasilaczem jak widać na zdjęciu, mianowicie ze stopki. Tutaj na zdjęciu to zestaw złożony z części które miałem w domu.

2) Możliwość wystawienia na OLX/Allegro jeśli ktoś ma taką potrzebę, aczkolwiek jestem na tym forum od 2008 roku, więc nie założyłem konta 11 lat temu, żeby kogoś tutaj oszukać :cool:

3) Zachęcam do kontaktu, a na pewno się dogadamy :)

 

Witam!

Mała aktualizacja wątku!

Odnalazłem karton po P7P55DE, oryginalny, z oryginalnymi akcesoriami dołączonymi do zestawu. Dodatkowo w nim były opakowania po pamięci RAM, wraz z paragonami. Okazuje się że na RAM jest jeszcze pół roku gwarancji.

Poniżej dołączam dodatkowe fotki:

 

a422ff5b99159.jpg

49edc4e4ff1d8.jpg

85efb9cd9547e.jpg

61238b49932ca.jpg

Edytowane przez Alexandre09
Odświeżać ofertę można po upływie 10 dni. /T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...