Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdzie mogę kupić panel przedni od obudowy SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black? Poszły mi jack'i. Czy może da radę tylko te gniazda wymienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę. Kup takie same, wtedy będzie najmniej problemu z podmianą. Przyda się także coś do odessania starego spoiwa oraz lutownica (najlepiej taka z regulowaną temperaturą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie mogę kupić panel przedni od obudowy SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black? Poszły mi jack'i. Czy może da radę tylko te gniazda wymienić?

Może poczekaj jeszcze. Zatęsknią to wrócą :)

Swoją drogą to co robiłeś z nimi, że Ci "poszły". Nie bardzo potrafię sobie to wyobrazić, żeby tak nagle dwa na raz padły w świeżej obudowie. Takie rzeczy się nie dzieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo potrafię sobie to wyobrazić, żeby tak nagle dwa na raz padły w świeżej obudowie. Takie rzeczy się nie dzieją.

 

 

...oj tam. Szarpnąć mocniej i... jest muka. ;)

Nie ma co się bawić, stare wyciąć, nowe wstawić. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poczekaj jeszcze. Zatęsknią to wrócą :)

Swoją drogą to co robiłeś z nimi, że Ci "poszły". Nie bardzo potrafię sobie to wyobrazić, żeby tak nagle dwa na raz padły w świeżej obudowie. Takie rzeczy się nie dzieją.

 

Dokładnie jak przedmówca napisał. Wiele razy szarpałem, bo kabel w słuchawkach krótki, albo się zahaczył o podłokietnik od krzesła, lekko się wychyle i już szarpię. Teraz już się nauczyłem. Oba padły, bo oba były szarpane. Gdzie kupić taki model do wymiany. Lutownicę mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do supportu producenta, może Tobie sprzedadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.12.2019 o 22:55, Andreal napisał:

Witam. Gdzie mogę kupić panel przedni od obudowy SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black? Poszły mi jack'i. Czy może da radę tylko te gniazda wymienić?

Witam, mam identyczny problem z dokładnie tą samą obudową, byłbym niezmiernie wdzięczny za wskazówki i link do tego modelu gniazda który kupowałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...