Skocz do zawartości
azgan

Najbardziej wyczekiwane premiery gier 2021 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podejrzewałbym ich o kasowanie istniejącego i rozwijanego projektu.

 

Swoją drogą niech jeszcze opóźni się Mount Blade Bannerlord i właściwie nie mam na co czekać w pierwszym półroczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dorzucę jeszcze Darkest Dungeon 2, mam nadzieje że pójdą do przodu z formatem gry, bo pod koniec już nudziło robienie po 100 razy tego samego. Może świat który da się przemierzać/zwiedzać.

Ale ogólnie pomysł na grę genialny, chyba największe zaskoczenie jeśli chodzi o te mniejsze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zapewne wszyscy na forum na Cyberpunka. Ponadto jestem pełen obaw jeżeli chodzi o dodatek do WoW-a mając na uwadze absolutny brak jakości i typową korpo-chciwość, bez żadnego opamiętania i długofalowego myślenia o kondycji gry, u Blizzarda/Acti od początku BFA.

Ostatnimi czasy pogrywam też w Elder Scrolls Online także oczekuje dodatku który przenosi do Skyrim (aczkolwiek jestem dopiero na odkrywaniu świata z podstawki także sporo contentu przede mną)

 

No i nadal czekam na jakiegoś action-rpga z rozmachem i poziomem fabuły w świecie WH40K, ale chyba się nigdy nie doczekam. To universum ma taki potencjał a od czasów Dawn Of War II nikt nie umie dobrze zrobić gry w "warhammerowym" settingu

Edytowane przez pifpaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda, bieda i jeszcze raz bieda, a w kwietniu cos ciekawego sie szykuje czy tez posucha??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda, bieda i jeszcze raz bieda, a w kwietniu cos ciekawego sie szykuje czy tez posucha??

 

Ej, 31 jest Early Access nowego Mount and Blade, 8 lat czekania i wreszcie wychodzi chociaż EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda, bieda i jeszcze raz bieda, a w kwietniu cos ciekawego sie szykuje czy tez posucha??

 

W sumie to tylko i aż Resident Evil 3 Remake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukrucilem budzet na gry, mam wiele zaleglych na komputerze wiec nic nowego nie kupuje jesli nie jest to cos mega interesujacego. Napewno poleci u mnie preorder Death Stranding no i czekam na Horizon Zero Dawn. Na Residenta poczekam sobie na kluczyc z gpu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też poczekam na klucze z gpu.. beda latać pewnie koło stówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Bannerlord i Ori, a dla posiadaczy gogli nowy H-L zatem dobry miesiąc dla graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bieda, bieda i jeszcze raz bieda, a w kwietniu cos ciekawego sie szykuje czy tez posucha??

 

 

marzec ,kwiecien,maj -cały czas posucha(dla mnie)

 

szykuje sie do wymiany gpu,ale zastanawiam sie po co bo ciekawych gier brak....chyba tylko zeby poodpalać stare lub obecne w 4k ,tam gdzie 1070 nie dała juz rady,moze konsole rozruszają rynek.

Szkoda ze nie ma Horizona na PC.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wymianą kompa czekam na coś co rozwali system, może to będzie Cyberpunk chociaż wątpie, BG 3 pokazało środkowy palec więc kolejne Elder Ring, Diablo 4 i TES VI.

A do czasy wymiany żywie się indykami, nostalgią i gami online a bronie się wybrednym gustem.

 

Całkiem dobra strategia imo :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i czekam na Horizon Zero Dawn.

Nie czekam, bo coś czuje, że mogę się nie doczekać. :E

 

Gierek mnóstwo mam do ogrania, aktualnie na liczniku 40!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko Doom Eternal. Na dniach biorę się za tego z 2016r, pozytywne opinie czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej,

 

Mało strategii więc ja swoje dorzucę :)

 

Humankind

Total War Troy

Age of Empires 4

I mam nadzieję, że zapowiedzą i jeszcze zdążą wydać: Company of Heroes 3

 

Poza tym

 

M&B Bannerlord

Edytowane przez Silnoreki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wyczekiwane gry

1.Cyberpunk 2077

2.Dying Light 2

3.Resident Evil 3: Remake

4.Pillars of Eternity II Deadfire - Edycja Ultimate

5.Dragon Ball Z: Kakarot

6.Ori and the Will of the Wisps

7.Doom Eternal

8.Marvel's Avengers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori and the Will of the Wisps jest od wczoraj dostępne, a Dragon Ball Z: Kakarot to od stycznia. :E Chyba, że czekasz na mega promocję to co innego. ;)

 

no i czekam na Horizon Zero Dawn.

Nie czekam, bo coś czuje, że mogę się nie doczekać. :E

Pff, a jednak! :D

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie i jednak będę musiał siedzieć w domu zamiast chodzić do roboty to chyba jednak sobie Bannerlorda kupię na premierę, do tego może zainwestuję i w gamepassa na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu Xenoblade Chronicles 2 doszedłem do wniosku, że już od jakiegoś czasu w ogóle nie śledzę nowości z CP2077 i nie wyczekuję premiery, a bardziej czekam na remake pierwszej części XC, która ma wyjść w tym roku i prawdopodobnie niedługo będzie na jej temat wiadomo coś więcej. Wiedziałem że hype na Cyberpunka z czasem mi minie. Chociaż i tak na pewno będę się cieszył jak już będzie jego premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu Xenoblade Chronicles 2 doszedłem do wniosku, że już od jakiegoś czasu w ogóle nie śledzę nowości z CP2077 i nie wyczekuję premiery, a bardziej czekam na remake pierwszej części XC, która ma wyjść w tym roku i prawdopodobnie niedługo będzie na jej temat wiadomo coś więcej. Wiedziałem że hype na Cyberpunka z czasem mi minie. Chociaż i tak na pewno będę się cieszył jak już będzie jego premiera.

Zawsze jest w co grać i to nie muszą być najnowsze gry, to nie lata 90 czy początek 2000 gdzie się siedziało i czekało na każdą nową grę z wywalonym ozorem, ja też hajpu nie mam, biorę to na zimno, granie w starsze tytuły w które kiedyś nie mogłem zagrać bo nie miałem jak, bawi mnie bardziej niż czekanie na nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Flight Simulator

 

Kerbal Space Program 2

 

Age of Empires 4

 

Na duże/popularne tytuły to raczej patrzę z politowaniem ale może coś mnie zaskoczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam, zobaczycie Maneater pozamiata. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...