Skocz do zawartości
azgan

Najbardziej wyczekiwane premiery gier 2021 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie ale dopiero po premierze nowych konsol

2023 najwcześniej, ale może i być 2025. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fajnie, będzie dodatek do Remnant: From the Ashes, zjadłem na tej grze zęby, ponad 180 h na liczniku. :) IMO bardzo niedoceniania produkcja.

 

Sam się dziwię, ale najbardziej czekam na Hollow Knight: Silksong :E

Gram teraz w podstawkę i chyba pójdzie drop. Mimo, że klimat bardzo ciekawy to jest to ciężka gra, ale poza poziomie trudności większym od Ori niesamowicie wkur*** mnie, że nie wiem gdzie iść, krążę po tym mrocznym świecie. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten rok nie jest jeszcze stracony. Coś tam jeszcze może wyjdzie ciekawego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt Remake Mafia "1" jest sporym zaskoczeniem w tym roku :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje, ze ten rok jest jednym z najbardziej kiepskawych jesli chodzi o premiery? Co prawda minęła połowa, ale mimo wszystko...bezrybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje, ze ten rok jest jednym z najbardziej kiepskawych jesli chodzi o premiery? Co prawda minęła połowa, ale mimo wszystko...bezrybie.

 

Trochę dobrych gier jest w tym roku TLOU2, Ghost of Tsushima, CP2077, DOOM ETERNAL, RE3, MAFIA Remake, Final Fantasy VII Remake...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samodzielny dodatek fabularny do SpellForce 3: Fallen God można też dopisać do listy na ten rok jeśli ktoś lubi gry tego typu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje, ze ten rok jest jednym z najbardziej kiepskawych jesli chodzi o premiery? Co prawda minęła połowa, ale mimo wszystko...bezrybie.

Wydaje Ci się. ;) Poszerz horyzonty na mniejsze produkcje od triple AAA. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo TLou 2 wystarczy, zeby ten rok byl fenomenalny

Do tego jeszcze Cyberpunk 2077, co prawda goty wygra pewnie Tlou2, ale C2077 nie bedzie jakos daleko w tyle, ot taki pojedynek jak miedzy God of War i RDR2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo TLou 2 wystarczy, zeby ten rok byl fenomenalny

Do tego jeszcze Cyberpunk 2077, co prawda goty wygra pewnie Tlou2, ale C2077 nie bedzie jakos daleko w tyle, ot taki pojedynek jak miedzy God of War i RDR2

Tylko TLOU 2 będzie tylko na PS4, a CP 2077 będzie na wszystko, no nie będzie tak jak TLOU 2 interaktywnym filmem tylko cRPG na długie godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo TLou 2 wystarczy, zeby ten rok byl fenomenalny

Do tego jeszcze Cyberpunk 2077, co prawda goty wygra pewnie Tlou2, ale C2077 nie bedzie jakos daleko w tyle, ot taki pojedynek jak miedzy God of War i RDR2

 

 

TLOUS2 może zdobyć GOTY tylko i wyłącznie przez to, to tak jak z Oscarami od kilku lat wygrywa nie dobry film, a jakaś papka która tworzy ideologię i porusza dziwaczne tematy. Także też jestem prawie pewny, że TLOUS2 pod koniec roku zdobędzie te "najważniejsze" nagrody w tym śmieszny The Game Awards czy jak to się tam nazywało, oczywiście niezasłużenie bo gameplay i mechanika w tej grze w porównaniu do takiego Cyberpunka będzie ssać, przecież to wygląda tak samo jak pierwsza część z 2013 tylko, że z lepszymi animacjami nic innowacyjnego, stawiam, że w tych 3 różnych prologach w Cyberpunk do wyboru będzie więcej różnorodność, samej rozgrywki i wiele różnych mechanik niż przez całą grę w TLOUS2.

 

 

xthe_last_of_us_2_zbanowane_na_bliskim_wschodzie_rzekomo_przez_lgbt-12343_1.jpg.pagespeed.ic.nE5Nr3TdUw.jpg

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Cp co ma niby takiego innowacyjnego?

 

Trzeba śledzić wywiady, nowe informacje o grze czy też pojedyncze tweety pracowników i jeżeli nie jest to zwykły marketing, a większość z tych informacji będzie prawdziwa to można wywnioskować, że szykuje się jedna z najlepszych gier w historii, np. takie coś https://twitter.com/...379403391795200

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLOUS2 może zdobyć GOTY tylko i wyłącznie przez to, to tak jak z Oscarami od kilku lat wygrywa nie dobry film, a jakaś papka która tworzy ideologię i porusza dziwaczne tematy. Także też jestem prawie pewny, że TLOUS2 pod koniec roku zdobędzie te "najważniejsze" nagrody w tym śmieszny The Game Awards czy jak to się tam nazywało, oczywiście niezasłużenie bo gameplay i mechanika w tej grze w porównaniu do takiego Cyberpunka będzie ssać, przecież to wygląda tak samo jak pierwsza część z 2013 tylko, że z lepszymi animacjami nic innowacyjnego, stawiam, że w tych 3 różnych prologach w Cyberpunk do wyboru będzie więcej różnorodność, samej rozgrywki i wiele różnych mechanik niż przez całą grę w TLOUS2.

 

 

xthe_last_of_us_2_zbanowane_na_bliskim_wschodzie_rzekomo_przez_lgbt-12343_1.jpg.pagespeed.ic.nE5Nr3TdUw.jpg

 

 

Trzeba śledzić wywiady, nowe informacje o grze czy też pojedyncze tweety pracowników i jeżeli nie jest to zwykły marketing, a większość z tych informacji będzie prawdziwa to można wywnioskować, że szykuje się jedna z najlepszych gier w historii, np. takie coś https://twitter.com/...379403391795200

Zgadzam się z Tobą w 100% thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości z Summer of Gaming 2020

 

Werewolf the Apocalypse - Earthblood Official Cinematic Trailer | Summer of Gaming 2020

 

https://www.youtube.com/watch?v=p7MRD5nTTbk

 

Metal: Hellsinger - Official Reveal Trailer | Summer of Gaming 2020

 

https://www.youtube.com/watch?v=thAMB3gAXBA

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie roku 2020.

Jak Waszym zdaniem ubiegły rok wypadł pod względem najbardziej oczekiwanych gier?

 

Jaka gra Waszym zdaniem zasługuje na miano GRY ROKU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły rok, bez dramatu ale i nie jakiś rewelacyjny.

Dla mnie gra roku bezapelacyjnie TLOU2.

Ghost of Tsushima dość ciekawe ale trochę generyczny i schematyczny sandbox z średnią historią, nie porwał mnie ale fajnie się grało.

Resident Evil 3 trochę zawiódł po świetnym remake-u dwójki.

Cyberpunk to największe rozczarowanie nie tylko 2020-tego ale ostatnich lat. Następny w kolejce to Warcraft 3: Reforged.

Z ciekawszych gier to jeszcze nowa-stara Mafia i nawet niezła Valhalla.

Legion za to okazał się jeszcze gorszy niż przypuszczałem.

No i doczekaliśmy się nowego Half Life-a :E szkoda tylko, że zaledwie promil graczy w niego zagra.

No i kolejny rok beznadziejnych remasterów: Warcraft 3, Mafia 2/3, Crysis, NFS Hot Pursuit, XIII.

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.06.2020 o 07:58, Dozorca napisał:

xthe_last_of_us_2_zbanowane_na_bliskim_wschodzie_rzekomo_przez_lgbt-12343_1.jpg.pagespeed.ic.nE5Nr3TdUw.jpg

nie wiem czy to prawda ale lubie tego typu newsy ? twórcy robią jakies elementy w grze żeby sie przypodobac pewnej częsci swiata a potem dostają bana w innej części swiata bo to sie tam nie podoba  ? to sie nazywa samozaoranie ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No śmiesznie się teraz czyta te posty jak to CP2077 miał być mega tytułem, ehh te oczekiwania :E.

Ja w minionym roku poznałem pierwszy raz co to VR i mega dobrze bawiłem się w HL Alyx. Imersja na tak kosmicznym poziomie, że nawet nie ma co porównywać do "płaskich" gier. Później TLOU2, mimo że parę momentów w fabule mi nie pasuję (czy pomysł czy ich realizacja), to ogólnie oceniam tytuł bardzo wysoko, grało się świetnie. Na pewno przy okazji poprawki pod ps5 i 60fps ogram ponownie. Z gier singlowych chyba tyle, może o czymś zapomniałem. Obecnie najbardziej czekam na Elder Ring. Z roku na rok gram w coraz mniejszą ilość gier single player ;p. Najwięcej godzin w tamtym roku spędziłem przy Hunt Showdown, Tarkov i Valorancie :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co zagramy w 2021?

Cyberpunk 2077 Patch ?

Wiedźmin 3 Remaster 

Gothic Remake??

HITMAN 3

RESIDENT EVIL VILLAGE

MASS EFFECT: LEGENDARY EDITION

Evervild

Avowed

CrossfireX

BATTLEFIELD 6

Gotham Knights

CHERNOBYLITE

S.T.A.L.K.E.R 2

Kena: Bridge of Spirits

The Medium

State of Decay 3

Ghostwire: Tokyo

HALO INFINITE

Hellblade II: Senua’s Saga

FORZA Motorsport 8

FAR CRY 6

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine 

Shadow Warrior 3

Witchfire

Atomic Heart

Crimson Desert

HOGWARTS LEGACY

HORIZON: FORBIDDEN WEST

GOD OF WAR: RAGNAROK

Ratchet & Clank: Rift Apart

Gran Turismo 7

Elden Ring

Dying Light 2

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Outriders

The Lord of the Rings: Gollum

BALDUR'S GATE III

PATH OF EXILE 2

 

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...