Skocz do zawartości
iziDeV

Support FB, usuwanie firm

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie jakiś czas temu, nie wiem czy ktoś włamał mi się na konto czy co, ale nagle byłem adminem 4 firm, i nie mogłem ich usunąć, nie mogłem z nich wyjść. Pisałem do FB (wgl. znalezieie miejsca gdzie można do nich napisać to jakiś totalny hardkor), ogólnie to mają mnie w dupie.

Z czasem 3 firmy zniknęły, ale jedna dalej istnieje, i ciągle wyświetla mi się na górze jako moja strona i firma. Miał ktoś może podobny problem? Albo wie w jaki sposób skontaktować się z FB tak żeby nie zlali ciepłym moczem? Oczywiście robota ruskich, bo strona każdej z firm kończy się na .ru

 

Wkurza mnie to już, bo prędzej skontaktowałbym się z prezydentem USA, niż z suportem FB.

 

 

Ps. Nie mogę jej usunąć, albo pisze mi ze to nie możliwe, albo że musze mianować kogoś innego jako admina zanim opuszczę firmę...

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na admina mianuj Putina i opuść "firmę"... :pimp:

Wygląda na wyciek i ktoś z tego korzysta. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwórz fikcyjne konto, przenieś na niego uprawnienia administratora a siebie usuń i temat masz z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwórz fikcyjne konto, przenieś na niego uprawnienia administratora a siebie usuń i temat masz z głowy.

Próbowałem, mail z zaproszeniem do adminowania nigdy nie dociera do 2 konta...

 

EDIT kurde wlasnie znowu sprawdzilem, i mialem w spamie to, przyszlo gdzies po 24h... Takze chyba sie uda

 

Po przeniesieniu firmy na inne konto dalej nie da sie jej usunac :E No ale niech se tam jest, trudno.

 

fGSCRcb.png

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwórz fikcyjne konto, przenieś na niego uprawnienia administratora a siebie usuń i temat masz z głowy.

 

Ja nie mogę założyć innego konta, z innymi mailami i danymi. Każą podawać numer telefonu, wpisywać kody aktywacyjne i wysyłać zdjęcia twarzy z różnych ujęć do "weryfikacji". A potem i tak konto jest zablokowane i nic z tym nie rusza przez tygodnie. To tylko głupi FB a zabezpieczenia jak na koreańskiej granicy.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam zagadkę z usunięciem fałszywego konta firmy, w której pracuję.

Rzeczywiście kontakt z FB, to jest jakaś paranoja, ich formularz zgłoszeniowy zapętla się i prowadzi do nic nie dających poradników.

Póki co mamy założone drugie konto i tamto fałszywe ciągle zgłaszamy [a przynajmniej tak się nam wydaje, bo kto wie gdzie ostatecznie lądują te zgłoszenia], nie ma na nim ruchu od kilku lat, może kiedyś się skapną, że jest niepotrzebne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie próbować pisać na adres ip@fb.com. Adres ten powiązany jest z zespołem od własności intelektualnej. Pisać najlepiej po angielsku bo mail idzie do centrali w USA. Na odpowiedź pewnie przyjdzie chwilę poczekać ale mają chyba obowiązek odpowiedzieć na każdą wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to przymus. Np. mam tam czat firmowy, do którego trzeba należeć, bo tylko tam są podawane ogłoszenia, omawiane sprawy i ustalane terminy zebrań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FakeBook to zło :thumbup:

Ja użyam FB tylko w sprawach firmowych i marketingowych, niestety FB czy chcemy czy nie jest #1 kanałem informacyjno-marketingowym. Praktycznie wyparł strony WWW.

Tak samo praktycznie wyparł fora, a niewiele brakuje by wyparł portale ogłoszeniowe jak OLX, bo w sumie marketplace nie jest zły, i ma ogromną bazę użytkowników - w zasadzie obstawiam że gdyby przyzwyczaić ludzi do marketplace, to byłby lepszą platformą sprzedażową niż olx/allegrolokalnie, a może nawet i niz samo allegro.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...