Skocz do zawartości
quadraccio

Poszukiwany nowy telefon do 1000-1200 zl, bateria, aparat, mini jack.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie szukam czegos co mozna potraktowac jako prezent na swieta,w swojej historii smartfonowej dosc intensywnie bylem zwiazany z marka huawei p8 lite > p9 lite > p9 > p10 - i niestety tutaj klapa, telefon sie wygial dzialal i tak ale to bylo bardzo dziwne. Aktualnie uzytkuje s8 jednak nie jestem z niego do konca zadowolony owszem ekran i aparat jest fajny ale co z tego skoro ma fatalna baterie i ekran nie moze pokazac w pelni swioch mozliwosci bo zazwyczaj jest odpalony w najnizszej jakosci. Istotny jest dla mnie czas pracy na baterii, dobry aparat, zlacze mini jack - wydajnosc schodzi na dalszy plan poniewaz nie zamierzam raczej grac na nim w zadne wymagajace gry.

 

 

 

Zastanawiam sie nad p30 lite ewentualnie moze cos od xiaomi? Redmi pro 8 wydaje sie byc sensowna alternatywa, aczkolwiek jestem otwarty na propozycje, za wszelakie rady bede bardzo wdzieczny!

 

 

 

PS. Witam wszystkich uzytkownikow tego forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym Redmi Note 8 Pro w tej kwocie rozważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bateria na + w redmi note 8 pro, duza patelnia ale powinna spelnic wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej poodepnę się bo w sumie mam podobną zagwozdkę :)

Xiaomi Mi 9 SE 6/64GB czy Redmi Note 8 PRO ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy wolisz duże czy małe telefony, bo w zasadzie te dwa modele podchodzą pod dwie różne kategorie wymiarowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił Redmi Note 8 Pro. Moim zdaniem genialna słuchawka za te pieniądze. Wydajnościowo kosa, jakości też jej nie brakuje, bateria gigantyczna. Telefon serio zrobił na mnie bardzo, bardzo dobre wrażenie i się zastanawiam, czy wydawać 3 kafle na nową słuchawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy wolisz duże czy małe telefony, bo w zasadzie te dwa modele podchodzą pod dwie różne kategorie wymiarowe.

Właśnie wolałbym dla mojej dziewczyny mniejszy ale Pro 8 ma większa baterię... kurde mam zagwozdek a święta tuż tuż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna jeszcze sprawdzic max pro m2 z duzych baterii ale wyglad nie przemawia na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...