Skocz do zawartości
Gość abecedee

Karta graficzna RTX 2070 i RTX2070Super

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abecedee

Witam. Jakiej firmy polecacie kartę RTX 2070 i RTX2070 Super, żeby miała dobre chłodzenie i nie przegrzewała się?

 

Proszę jeszcze o odpowiedź czy zasilacz SilentiumPC Vero M2 Bronze 600W w zupełności wystarczy posiadam procesor AMD Razen 5 3600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Palita game rock 2070 super. W mini Tower z jednym wiatrakiem wprowadzającym zimne powietrze i dwoma wypychającymi cieple od CPU z wodnego chłodzenia mam pod obciążaniem koło 80-83 stopni -.- Zastanawiam się czy to nie troszkę zbyt dużo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Palita 2070 super JS. Jestem mega zadowolony. Żadnych piszczących cewek, bardzo cicha, a maksymalna temperatura, jaką zaobserwowałem w grach to 71 stopni. Na dodatek ma dwa biosy. Drugi jest z trybem półpasywnym i cichszą pracą wiatraków, ale osobiście używam pierwszego.

 

Mój sprzęt jedzie na procku i7-7700K i całość "karmi" zasilacz beQuite! 600W i zero problemów. Producent zaleca 650W, ale uważam, że jest to dla nowych, potężniejszych konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam Gaming X Trio, i jest rewelacyjna. Maksymalne temperatury w 4K w Metro Exodus, Gears 5, i The Outer Worlds to 64 stopnie, a wentyle kręcą się w przedziale 800-1000 RPM, kart :o Jeszcze nie miałem tak chłodnej i bezgłośnej karty przy takim RPM, ale jest trochę droższa, często chodzi na granicy włączania się wentyli, czyli w okolicach 60 stopni, polecam też Palita Game Rock.

 

Tu jest akurat 2080S, ale można obejrzeń dla systemu chłodzenia.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q1yU3n-PGs0

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rog strix rtx 2070 z S lub bez. Kawał porządnie wykonanej karty. Niestety droższa od innych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego dodam, że 2070 super game rock, strix i evga ultra mają najwyższe limity mocy w porównaniu do pozostałych kart. Co da wyższe i stabilniejsze oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gigabyte gaming OC - 2070 Super

pozytywnie mnie zaskoczył :)

byłem nastawiony na helikopter - a tu nic :D

Edytowane przez yampik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam Gaming X Trio, i jest rewelacyjna. Maksymalne temperatury w 4K w Metro Exodus, Gears 5, i The Outer Worlds to 64 stopnie, a wentyle kręcą się w przedziale 800-1000 RPM, kart :o Jeszcze nie miałem tak chłodnej i bezgłośnej karty przy takim RPM, ale jest trochę droższa, często chodzi na granicy włączania się wentyli, czyli w okolicach 60 stopni, polecam też Palita Game Rock.

 

No ładny ten Gaming X Trio, 3 wentylatory to jednak robią robote, mi na Game Rocku chyba się pasta wygrzewa bo teraz miałem w 4k 60fps 67 stopni i 1100 RPM w Wildlands na Wysokich+ :P . Genialne karty :thumbup:

Dodam że Palit RTX 2070 Super GameRock ma dual bios - ja siedzę na silent i mam boost 1900 mhz po UV a kultura pracy świetna.

Podświetleniem RGB można się pobawić w aplikacji ThunderMaster, jest tryb podświetlenia taki że kolory zmieniają się w zależności od temperatury rdzenia.

Można też wyłączyć podświetlenie.

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego dodam, że 2070 super game rock, strix i evga ultra mają najwyższe limity mocy w porównaniu do pozostałych kart. Co da wyższe i stabilniejsze oc.

Gra nie warta świeczki moim zdaniem, zwłaszcza w przypadku Strixa i Evgi Ultra, bo dopłacanie prawie 500zł do tych wersji przemilczę :boink: w tej cenie jest RTX 2080 ;)

 

No ładny ten Gaming X Trio, 3 wentylatory to jednak robią robote, mi na Game Rocku chyba się pasta wygrzewa bo teraz miałem w 4k 60fps 67 stopni i 1100 RPM w Wildlands na Wysokich+ :P . Genialne karty :thumbup:

Dodam że Palit RTX 2070 Super GameRock ma dual bios - ja siedzę na silent i mam boost 1900 mhz po UV a kultura pracy świetna.

Podświetleniem RGB można się pobawić w aplikacji ThunderMaster, jest tryb podświetlenia taki że kolory zmieniają się w zależności od temperatury rdzenia.

Można też wyłączyć podświetlenie.

Tez mi się podoba :lovin: Game Rock też bardzo fajny, daj znać jaka różnica w temperaturach po zmianie budy ;) U mnie zjadę z temperaturami jeszcze sporo, bo na razie mam oryginalne wentyle które były dodawane do obudowy, Corona HP RGB 120 mm, które fajnie wyglądają, ale przepływ powietrza mają tragiczny 35CFM, jak wymienię wentyle na coś w okolicach 60CFM to pewnie na karcie spadnie z 64 na 60 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie warta świeczki moim zdaniem, zwłaszcza w przypadku Strixa i Evgi Ultra, bo dopłacanie prawie 500zł do tych wersji przemilczę :boink: w tej cenie jest RTX 2080 ;)

 

 

Tez mi się podoba :lovin: Game Rock też bardzo fajny, daj znać jaka różnica w temperaturach po zmianie budy ;) U mnie zjadę z temperaturami jeszcze sporo, bo na razie mam oryginalne wentyle które były dodawane do obudowy, Corona HP RGB 120 mm, które fajnie wyglądają, ale przepływ powietrza mają tragiczny 35CFM, jak wymienię wentyle na coś w okolicach 60CFM to pewnie na karcie spadnie z 64 na 60 stopni.

 

Pure Base 500 ma wbudowane 2x Silent Wings 2 140mm które pojedynczo kosztują 40zł+ to mnie też przekonało do tej budy bo odliczając to od ceny budy to fajna sprawa, mam zamiar kupić jeszcze 2x takie same wentyle i zrobię 2x140 Przód i 2x140 tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...