Skocz do zawartości
Equisetum

nietypowy komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuję złożyć dość nietypowy komputer. Wymagania są dwa, po pierwsze jak najniższa waga i wymiary skrzyneczki, po drugie zapewnienie min 30 klatek w FHD w League of Legends gdzieś na średnich ustawieniach nic więcej nie będzie się na tym sprzęcie działo. Podzespoły nie muszą być nowe. Oczywiście cena ma znaczenie a w zasadzie to, żeby była jak najniższa. Mam Windows 7, mam też wolny HDD 300 Gb z laptopa.

Analizowałem już sporo opcji, ale nic z tego nie wynikało. Może ktoś podpowie jak się za to zabrać. Pozdrawiam.

 

W zasadzie nawet nie musi być FHD, mogę zejść z rozdzielczością jeśli taka będzie potrzeba.

Edytowane przez Equisetum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję. Niby fajnie to wygląda, ale jednak trochę kosztuje... szczególnie ta obudowa - droższa niż procek. Generalnie sprzętu potrzebuję na 2-3 miesiące i później będę go sprzedawał, więc nie wiem czy jest sens taki zestaw składać. Nie musi być też aż tak malutki, chodzi o to, żeby dało się go w miarę komfortowo transportować samochodem i np. wnieść na 2 piętro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład. Mam w domu starego lenovo z i3 6gb ramu i gt720 właśnie i lol spokojnie i stabilnie działa w 60k/s wiadomo z odpowiedno dobranymi detalami. Sprawdzane jak wpadają kumple na piwko i jakąś bitke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...