Skocz do zawartości
Áltair

Forum - "multicytowanie" i "odpisz" działa tak samo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jedno i drugie działa jak zwykły cytat. Żeby odpisać na więcej odpowiedzi, trzeba otwierać 2 okna i wklejać z jednego do drugiego cytaty. Nie widzę, by było to zgłaszane (może było, bo jest dużo różnych wątków wielotematycznych). Mam tak na Firefoxie czyszczonym niedawno CCleanerem.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie multicytowanie działa bez problemu na FF.

 

PS wywal CCleanera, to śmieć jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed czyszczeniem i po było to samo. Wspominam o CC w sensie, że nie mam bałaganu. Swoją drogą to jest polecany program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym czyścił z poziomu przeglądarki, ciasteczka i cache.

 

Praktycznie tylko FF używam i jeszcze nigdy nie miałem takich problemów na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może któraś wtyczka? Spróbuj z gołym FF.

A CCleaner to szkodnik rzeczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzeglądam wtyczki. Czyli to jednak nie błąd forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może któraś wtyczka? Spróbuj z gołym FF.

A CCleaner to szkodnik rzeczywiście.

CCleaner czysci to samo co oczyszczanie systemu, czy wszystkie inne skrypty w internecie + przy "zaawansowanych" opcjach daje zawszę ostrzeżenie o konsekwencjach i rekomenduje kopię zapasową. Więcej Ci syfu w systemie mogą zrobić wszystkie rekomendacje związane z Win Store, szczególnie teraz gdy nawet kodeki wbudowane w system są przez niego instalowane/uaktualniane...

Jedynie CCleaner może Ci zaszkodzić jak używasz wersji z Win 7 Win 10 1809 (4.XXX lub starszych)> Znam takich delikwentów, którzy instalują programy ze starych instalek i zonk...

 

Co do tematu - wyłącz wtyczki typu noscript, adblock/ublock i inne, i sprawdź czy działa. Jeżeli tak to musisz sam sprawdzić, czy nie blokuje Ci jakiegoś skryptu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to rzeczywiście była jakaś wtyczka, ale na pewno nie ublock. Po zainstalowaniu przeglądarki na nowo, z podstawowymi wtyczkami (ale i ublockiem) działa.

 

v3nWU18.jpg

 

Ccleaner nigdy nie sprawiał kłopotów. Zdarza się jednak, że po jakimś czasie po wyczyszczeniu nim dysku forum działa dobrze. Ale po jakichś 2-3 miesiącach są problemy z kodami-skrótami i emotkami po prawej stronie, które widać w oknie odpowiedzi - nic z wymienionego nie działa. Trzeba wpisywać wszystko ręcznie. Niby głupota, ale jednak jest szybciej, jak używa się skrótów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sensie. Nie wiem, nie używam ale jakby mnie ktoś zapytał, to po prostu program wykonujący czynności, które wymagają kilku kliknięć więcej. Opóźnienie kosza, tymczasowych, cache i takie tam. Ale że infekuje przy okazji, to bym nie zgadł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń proszę.

Google: ccleaner problems

 

Nawet mam wątek osobisty: dawno, dawno temu, kiedy byłem głupi i najwidoczniej miałem za dużo wolnego czasu, zajmowałem się czymś takim, jak uruchamianiem tego optymalizywatytora. Skończyłem po tym, jak ccleaner załatwił mi system.

Wchodzimy już prawie w trzecią dekadę XXI wieku. Darujmy sobie zabawy z czasów Pentium II i HDD na IDE :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zdarza mi się u znajomych przejechać tym system ( sytuacje beznadziejne, Windows zainstalowany 6 lat temu, nigdy nie czyszczony, przeglądarka również, 10 gb syfu z aktualizacji itp) to robię bo po prostu bo jest szybciej. U siebie ogarniam ręcznie.

 

W takim razie jednak muszę się nawet tego oduczyć. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...