Skocz do zawartości
NawiedzonyKapelan

Dziwne zachowanie karty GTX1050 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj lapka przy okazji nwm czy nie przepłaciłem troszkę ,

Hp pavilion gaming 15

Bez systemu no więc ściągnałem z Microsoftu system na dysk flash , ogólnie instalacja przebiegła pomyślnie następnie postanowiłem zabrać się za sterowniki , wszystko wygląda dobrze w Menadżerze urządzeń . Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej ze strony producent ( wczesniej były z 2018 ) ale problem nadal jest ten sam . Poniżej przedstawiam link z programu FurMark

Zintegrowana grafika radzi sobie dobrze bez zastrzeżeń w grze takiej jak League of Legends , lecz gdy przełączam procesor graficzny na GTX 1050 Ti osiaga co prawda poczatkowo 320 fpsów ale za chwilę są zwiechy dziwne zachowanie tekstur , następują spadki do 0 fpsów przechodzą te same prostokąty co w tym programie . Finalnie gra się zatnie pojawi się czarny ekran .

Czy to oznacza że ta karta graficzna jest uszkodzona ??? w grze przypomina to trochę artefakty , ale 1 raz się spotkałem z takim problemem . Proszę o pomoc . Pozdrawiam

 

Ps jest to produkt z lini Renew i ma klawiaturę dodatkową bułgarską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwalone pamięci raczej...reklamacja albo zwrot 14 dniowy

I moja rada nie kupuj w takich pseudo sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwalone pamięci raczej...reklamacja albo zwrot 14 dniowy

I moja rada nie kupuj w takich pseudo sklepach

 

Tzn że to nie jest usterka software ? pamięci karty graficznej ? hm... a gdzie polecasz zakup bo tak czy siak skoro się tego nie da ogarnąć to już ostatnie chwile jest ze mną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System świeży,stery też...artefakty są więc nie wygląda to na problem sprzętowy...

 

Kupuj w dużych sklepach typu Xkom,Komputronik,Agd Euro RTV i podobnych...u nich tez są czasami problemy większe lub mniejsze ale nie ma sklepów idealnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps jest to produkt z lini Renew i ma klawiaturę dodatkową bułgarską
Jakiej linii? Przecież to jakieś trupy odnowione fabrycznie. Klawiatura potwierdza podejrzane pochodzenie.

 

Takie sprzęty są sprawdzane, ale często są wady ukryte. Tu pomaga długa gwarancja o ile ktoś ma ochotę walczyć. Cena też nie jest zachęcająca by brać odnowiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skorzystaj z przysługującego ci 14 dniowego zwrotu, bo nie warto w to dalej brnąć. Jak chcesz laptop do gier szukaj min gtx 1650

Edytowane przez blacout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...