Skocz do zawartości
emsiak

Acer nitro vg270up

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy, z x-komu, dopiero co odebrałem.

IMG-20191205-013854.jpg

 

Do zwrotu na wymianę ? Czy nie ryzykować już tego modelu i wziąć coś innego? ( Zależy mi na 2k , ips 144 Hz i niskim czasie reakcji żeby nie było smużenia. Wtedy byłbym gotowy wymienić na inny, ponieważ podczas fpsow na tym modelu obraz podczas ruchu jest tragiczny.

Poleci ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy, z x-komu, dopiero co odebrałem.

IMG-20191205-013854.jpg

 

Do zwrotu na wymianę ? Czy nie ryzykować już tego modelu i wziąć coś innego? ( Zależy mi na 2k , ips 144 Hz i niskim czasie reakcji żeby nie było smużenia. Wtedy byłbym gotowy wymienić na inny, ponieważ podczas fpsow na tym modelu obraz podczas ruchu jest tragiczny.

Poleci ktoś coś?

 

Czy zdjęcie odzwierciedla to, co widzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zdjęcie odzwierciedla to, co widzisz?

Przy włączonym monitorze nawet tego nie zauważam. Mam wrażenie tylko że lewa strona monitora wyświetla inny odcień bieli. W dolnym lewym rogu. Czy odzwierciedla? - tak mniej więcej. Przy czarnym ekranie właśnie tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robiłeś zdjęcie z bliska to telefon wyolbrzymił efekt. Najlepiej robić fotkę z takiej odległości, w jakiej masz głowę.

Jeśli wieczorem na czarnym tle widzisz dokładnie to co na zdjęciu to jest źle. Ale nie wydaje mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja miał monitor z takim glowem tylko to bym się cieszył. Tutaj wogóle nie widać BLB chyba, że jest na dole ale zasłonięty tym paskiem. Dla mnie czysto. Jeśli w czasie pracy nie rzuca się w oczy to nie ryzykowałbym wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja miał monitor z takim glowem tylko to bym się cieszył. Tutaj wogóle nie widać BLB chyba, że jest na dole ale zasłonięty tym paskiem. Dla mnie czysto. Jeśli w czasie pracy nie rzuca się w oczy to nie ryzykowałbym wymiany.

 

Czyli to jest glow a nie blb? Czym się charakteryzuje glow w użytkowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jest glow a nie blb? Czym się charakteryzuje glow w użytkowaniu?

IPS glow jest w rogach ekranu i to jest typowe zjawisko w panelach IPS, zawsze bedzie mniejszy lub wiekszy, zazwyczaj malo zauwazalny w bialy dzien, gorzej wieczorami przy ciemnych scenach w czasie ogladania filmu możesz, ale nie musisz go zauważyć, mnie osobiście to nie przeszkadza. BLB z koleji to prześwity wzdluz brzegow ekranu pomiędzy tym glowem. Jeśli monitor jest niepoprawnie złożony to BLB będzie występowal....i taki już monitor bym wymieniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...