Skocz do zawartości
Blaviken84

Słuchawki PS4/PC z dźwiękiem przestrzennym

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

 

 

Przymierzam się do zakupu słuchawek które służyć mi mają do grania na PS4/PC i w niedalekiej przyszłości również na PS5. Słuchawki powinny oprócz dźwięku przestrzennego charakteryzować się łącznością bezprzewodową . Cena do 850 złotych. Wczoraj odebrałem słuchawki Corsair virtuoso rgb wireless se. Słuchawki są fantastycznie wykonane ale mają jeden poważny mankament który je skreśla. Dźwięk 7.1 działa tylko na PC. Do tej informacji dotarłem niestety już po zakupie. Słuchawek używać będę głównie do gier fps więc koniecznością jest dobre pozycjonowanie wroga. Sporadycznie inne tytuły AAA.

 

Myślę o Razer Thresher Ultimate PS4. Z recenzji/opinii wynika że z konsolą radzą sobie świetnie (licencjonowany produkt), nie wiem jak z PC.No i ta stacja dokująca jakaś taka mierna. Mimo tego te słuchawki to póki co mój faworyt.Polecacie jakieś konkretne modele słuchawek spełniających moje warunki? Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez Blaviken84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast modelu GSP lepiej zdecydować się na Game Zero/Game One, te pierwsze to konstrukcja zamknięta a drugie otwarta. Różnicy w dźwięku nie uraczysz żadnej między GSP a Game Zero/One, dostaniesz tak samo dobre przetworniki i mikrofon. Do tego zaoszczędzisz 200 złotych a zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w kartę dźwiękową lub AMP/DAC'a. Same słuchawki są bardzo komfortowe, posiadają odpinany przewód, w pudełku znajdziesz dwa przewody, jeden długi 3 metrowy do podłączenia PC i drugi krótki 1,5 metrowy do podłączenia PS4/Telefonu. Słuchawki "dobrze" grają, mają lekko ocieploną barwę dźwięku a konstrukcja nie męczy podczas długich sesji przed komputerem. Minusem natomiast jest to że są dość "wymagające" i nie pokażą "na co je stać" po podpięciu ich do słabego źródła, ale podłączając je do dobrego zagrają bardzo poprawnie :)

Edytowane przez korki45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...