Skocz do zawartości
Nosio

Problem z Laptopem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,bardzo proszę o pomoc.

 

Generalnie mam laptopa Lenovo legion y520 i ostatnio napotkałem jeden problem.

Gdy zrobiłem reset całego systemu do stanu początkowego pobrałem sobie gry w które gram itp.Windows chodził normalnie jak i gry w grze League of legends miałem około od 100 do 200 fps

Po jakimś czasie gry fpsy mi spadły do 30 i windows chodził powolnie pomimo tego że procesor nie był wogule gorący jest to pierwszy raz.Wszedłem w informację o systemie i mi nie wykakiwały informacje na temat procesora i ramu więc zrobiłem kolejny reset komputera do stanu początkowego.Po resecie wszystko wyskakiwało jednak dalej miałem ściny w grze. po pobraniu aktualizacji do windowsa windows chodził normalnie

jednakże dalej miałem 30 fps w grze i miałem dużo ścinek.kiedy weszedłem w aplikacje lenovo Vantage mogłem zrobić niezbędną aktualizacje do biosu gdy pobrałem wyświetlił mi się komunikat że był błąd w instalacji i że mam sprawdzić połączenie internetowe.

oczywiście z internetem było ok więc spróbowałem parę razy i wyskakiwało to samo.Więc nie zrealizowałem aktualizacji biosu.I ostatecznie zresetowałem pare razy laptop co nic nie dało.Proszę o pomoc

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...