Skocz do zawartości
eGzysTens

Mikro zacięcia na RTX2060

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Miałem włożoną kartę RTX 2060S Armor OC, ale nie podobały się mi temperatury. 45st w IDLE i 82st w Wiedźminie 3.

Z tego powodu włożyłem kartę z 3 wiatrakami GF RTX Gaming OC 3x Wgite rev 1.0, temperatura w idle taka sama, no bo wiatraki się nie kręcą, ale 5-7 st mniejsza temperatury w Wieśku, ale... na tej karcie mam co kilkanaście sekund mikro zacięcia, których nie miałem na poprzedniej.

Ponadto zasoby windowsa nie wykrywają aktywności grafiki, jak widać na screenie (ten zaznaczony wiersz, to Wiedźmin3).

Macie jakieś sugestie co do tego?

 

Reszta sprzętu:

Płyta główna: Asus H110M-K

Procesor: i5-6500 3.2GHz (zamierzam podkręcać do 4,xGHz po zmianie płyty głównej)

Ram: Kingston HyperX, DDR4, 8 GB,2133MHz, CL14

Zasilacz: Zasilacz Antec VP 500W

post-187833-15755655262216_thumb.jpg

Edytowane przez eGzysTens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Miałem włożoną kartę RTX 2060S Armor OC, ale nie podobały się mi temperatury. 45st w IDLE i 82st w Wiedźminie 3.

Z tego powodu włożyłem kartę z 3 wiatrakami GF RTX Gaming OC 3x Wgite rev 1.0, temperatura w idle taka sama, no bo wiatraki się nie kręcą, ale 5-7 st mniejsza temperatury w Wieśku, ale... na tej karcie mam co kilkanaście sekund mikro zacięcia, których nie miałem na poprzedniej.

Ponadto zasoby windowsa nie wykrywają aktywności grafiki, jak widać na screenie (ten zaznaczony wiersz, to Wiedźmin3).

Macie jakieś sugestie co do tego?

 

Reszta sprzętu:

Płyta główna: Asus H110M-K

Procesor: i5-6500 3.2GHz (zamierzam podkręcać do 4,xGHz po zmianie płyty głównej)

Ram: Kingston HyperX, DDR4, 8 GB,2133MHz, CL14

Zasilacz: Zasilacz Antec VP 500W

 

Karta na pewno dobrze dociśnięta? Żaden z pinów się nie ułamał? Kable zasilające dobrze dociśnięte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...