Skocz do zawartości
Aboryginal

Dodatkowa kość DDR4 HyperX Fury

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chcę dokupić dodatkową kość RAMu. Aktualnie posiadam "Pamięć HyperX Fury, DDR4, 8 GB,2133MHz, CL14 (HX421C14FB2/8)" i chciałbym dodać do tego 16 Gb. Bardzo proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniego RAMu, który będzie kompatybilny z wyżej wymienionym. Moja płyta główna to MSI H110M PRO-VD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać JEDNĄ kostkę 16gb czy ogólnie chcesz mieć 16gb?

Nie jestem pewien czy produkowali moduły 16gb 2133mhz :hmm:

Edytowane przez kamilos69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie byłoby, gdyby istniała możliwość rozbudowy o 16Gb.

 

Nie znalazłem pamięci o taktowaniu 2133MHz. Czy jest możliwość, aby ten RAM współpracował np. z taką kością: Pamięć HyperX Fury Black 16GB DDR4 2400MHz DIMM?

Zależy mi na tym, aby rozbudować RAM o jak największą ilość pamięci, nie mogę sobie natomiast w tym momencie pozwolić na 2x16Gb.

Edytowane przez Aboryginal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • allegro lepsze i drozsze ale wiesz czemu bo jak kupisz nawet od prywatnego to na 99% dostaniesz item, i to nie chodzi o to ze cie oszukaja, kupilem 3 plyty glowne, jeden odrzucił zakup bo juz nieaktualne, dwoch pozostalych nie zaakceptowalo i 24h x2 nie mialem srodkow, do tego musisz czekac te 24/7 bo nawet jak zwroca srodki to tracisz caly jeden dzien bo przeciez nie kupisz 5 roznych rzeczy bo potem tego nie zwrocisz  
    • Siemka, Mam takie pytanie, co w obecnej sytuacji bardziej opłaca się kupić, LG C3 42 czy AW2725DF   LG C3 obsługuje 4k i można go kupić już za 3600zl  AW2725DF obsługuje 1440p i jest droższy , kosztuje 4000zl.   Obecnie mam komputer który nie jest gotowy do grania w 4k, ale też trochę bez sensu płacić więcej za monitor który teoretycznie jest gorszy, bo obsługuje mniejsza rozdzielczość. A z tego co słyszałem LG C3 radzi sobie ze skalowaniem obrazu do 1440p bardzo dobrze. 
    • Jaki masz system operacyjny? W10/W11 czy jakiś inny? Intel i225-v to niestety śmieć jak większość kart powyżej 1Gb... To, że Intel puścił coś takiego na rynek pokazuje jedynie jakie mają podejście do swoich klientów.
    • witam,   Kupilem lcd della na allegro jako nowy. Na stronie della po sprawdzeniu nr seryjnego, pokazuje mi ze ze zakup odbył sie 27.02.2024 we Francji. Nie wiem jak wejsc do menu serwisowego aby zobaczyc liczbe godzin przepracowanych. Zainstalowałem Dell Display Manager ale nie wyświetla się żadna konsola gdzie mógłbym polecenie:     Przez konsole cmd windows nie potrafię uruchomic pliku .exe albo on nie działa tam  Model to s3422dwg. Toby  oznaczało ze podochodzil ze zwrotu albo naprawy, czy moze sprzedawca tam go kupil a nastepnie sprowadzil do Pl? pozdrawiam
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...