Skocz do zawartości
kylu

Plyta pod 3600/x

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam zamiar zlozyc nowy zestaw na 3600/x i teram mam dylemat jaka plyte najlepiej wziosc.

cos droszego na b450 czy tansza jakas na x470 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie bierz 3600X bo coś jest tragiczne. Miałem 2 egzemplarze i póki co gorsze taktowania niż 3600 bez X. We wtorek będę miał trzeciego 3600X, ostatnia moja próba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakaś dobre X370? ja sam rozważam zmianę swojego mobo X370 na inne X370, bo ceny znośne a potencjał do OC jest wystarczający (moja nie ma do końca - vcore na offset tylko, dlatego na 99% będzie zmieniona). Do 400 zł. można wyrwacć kilka ciekawych modeli na mobasów X370 na alledrogo'.

Edytowane przez PCFan1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta, ktora masz - Gigabyte AX370 Gaming 3 - to najgorszy szajs jaki powstal na chipsecie X370. Taki B450 Mortar jest lepszy od niej pod kazdym wzgledem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta, ktora masz - Gigabyte AX370 Gaming 3 - to najgorszy szajs jaki powstal na chipsecie X370. Taki B450 Mortar jest lepszy od niej pod kazdym wzgledem.

Nadal ją mam. Po 1 stycznia zmiana na inną po kosztach - na 99% będzie to Gigabyte AX370 Gaming K7 (+150 pln dopłaty do kwoty zakupu po sprzedaży mojej obecnej).

Edytowane przez PCFan1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal ją mam. Po 1 stycznia zmiana na inną po kosztach - na 99% będzie to Gigabyte AX370 Gaming K7 (+150 pln dopłaty do kwoty zakupu po sprzedaży mojej obecnej).

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

No tutaj przesiadka będzie bardzo dobrą opcją, bo K7 jednak oferuje sporo więcej możliwości (kwestie OC, LED RGB, wykonanie, wyposażenie). Nawet na tle dobrych mobasów B450 ten model jest nadal lepszy w kilku kwestiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma sensu pakowac sie w X370 na te chwile. Niektore X370 sa bardzo porzadne (CH6, Gaming 7) ale maja wyraznie gorsze kontrolery pamieci niz X470, mniej wejsc D-RGB (lub wcale), z reguly mniej ogarniete biosy - zwlaszcza jesli chodzi o turning pamieci i generalenie maja mniej wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz 3600X bo coś jest tragiczne. Miałem 2 egzemplarze i póki co gorsze taktowania niż 3600 bez X. We wtorek będę miał trzeciego 3600X, ostatnia moja próba.

 

To dziwne, bo u mnie taktowanie dobija do 4.375 GHz w grach ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...