Skocz do zawartości
kravter80

Monitor 144hz,fullHd do 1000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam jakiegos 144hz monitora do gier w granicach 1000zl.

 

Monitor bedzie uzywany glownie w cs go

 

W ogóle nie ogarniam o co chodzi z g sync czy free sync dlatego zdaje sie na was :)

 

Jezeli ma to znaczenie to podam specyfikacje komputera

 

 

 

MSI GTX 1060 6GB Armor OC

 

GoodRam GoodRam 8GB

 

Intel Core i5-6400 /2.7GHz

 

 

 

 

 

Ps

 

Jezeli kupie monitor 144hz a stary mam 60hz i podlacze oba to na jednym bedzie 144hz a na drugim 60? Czy moze na obu bedzie tylko 60 i nie da sie w takim wypadku miec 2 monitorow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę od siebie polecić Samsunga co mam w sygnie. Mam go już od roku i daje radę, mimo że jest zakrzywiony to na 24' tego nie widać . Freesync jakoś na nim działa ale sam z tego nie korzystam. Co do 2 monitora to nie ma problemu, jeden będzie miał 144 drugi 60hz. Sam tak miałem dość długo i nie ma z tym problemów, teraz dodatkowo drugi monitor zamieniłem na tv 4k z HDR i też działa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecasz matryce VA do fpsow?? :hmm:

To bedzie najgorszy mozliwy wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo poogladalem jakis filmikow o monitorach i wiele ludzi zachwala AOC 24G2U, jest taki dobry jak gadaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nowy model monitora - nieduzo ludzi jeszcze go ma/maja go bardzo krotko. Podobno w swojej cenie jest krolem. Ja osobiscie nie wiem, gdyz nie mialem z nim kontaktu.

Zawsze mozesz zamowic a jesli sie Tobie nie spodoba to zwrot 14-dniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod fps'y bedzie spoko? Chyba zrobie jak mowisz, sprawdze

 

Ja mam AOC 24g2u i jestem mega zadowolony. Kolory mega, kąty widzenia jak to IPS bardzo dobre, żadnych problemów ze 144 Hz/Freesynciem. Osobiście bardzo polecam.

Edytowane przez arek686

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyszedl monitir lecz nie dziala przez zlacze DP, caly czas wyskakuje no signal gniazdo w grafice jest sprawne bo stary monitor byl na nim. Przez hdmi wszystko dziala i wykrywa 144hz. Ktos wie czemu moze nie dzialac przez Displayport?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też tak miałem na jednym monitorze. Okazało się, że trzeba było mocno wsadzić/docisnąć kabel DP. Aż do takiego, charakterystycznego kliku. HDMi wystarczyło lekko wadzić i już łapało. DP wymagało trochę siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mistrzu za podsuniecie pomyslu, odsunalem pc i cos w karcie bylo na wejscie, zagiere czy cos takiego, poruszalem na boki gora dol i wskoczyl mocniej kabel i dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mistrzu za podsuniecie pomyslu, odsunalem pc i cos w karcie bylo na wejscie, zagiere czy cos takiego, poruszalem na boki gora dol i wskoczyl mocniej kabel i dziala

 

Zadowolony z monitora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo. Po przesiadce z 60hz i matrycy matrycy tn jest tak gigantyczna roznica, ze az jestem w szoku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...